Māra, Mārīte, Marita

Āgenskalna tirgū atzīmēs Sveču dienu

Atzīmējot Sveču dienu, 5. februāri Āgenskalna tirgū veltīsim labiem darbiem. Šajā dienā tirgus apmeklētāji aicināti piedalīties ierakumu sveču darbnīcā un veidot un izliet sveces, ko biedrība Tavi draugi pēc tam nogādās karavīriem Ukrainā. Paralēli visas dienas garumā tirgū varēs iegādāties visdažādāko formu un krāsu dabīgās sveces pie Gardenia Eco, Theodor’s Bees, Moldcase un atbalstīt biedrību Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi, kas viesosies tirgū ar Miljons svecēm.

Gardenia Eco sveču veikaliņā, kurā saimnieko ģimene no Vecpiebalgas, tirgus apmeklētāji atradīs aromātiskas sveces no dabīgā sojas un rapšu vaska visdažādākajās formās un krāsās, kas deg vismaz 40 stundas. Theodor’s Bees dabīgā bišu vaska svecēm būs īpašas cenas, un tirgū varēs sastapt arī Moldcase, kas savu darbību uzsāka kā skolēnu mācību uzņēmums. Savukārt biedrība Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi viesosies tirgū ar Miljons svecēm, ko veidojuši jaunieši ar kustību traucējumiem.

Sveču dienā ikviens aicināts ņemt līdzi sveču atlikumus, parafīnu, vasku, tukšas un tīras konservu bundžas un kartonu un plkst. 11.00-15.00 piedalīties ierakumu sveču darbnīcā tirgus paviljonā un Siltumnīcā, kur notiks sveču veidošana un liešana Ukrainas atbalstam. Izveidotās ierakumu sveces biedrība Tavi draugi pēc tam nogādās frontei Ukrainā. Līdz šim ierakumu sveču darbnīcās janvārī izlietas vairāk nekā 1000 sveces, un darbnīcas Āgenskalna tirgū norisināsies arī februāra svētdienās visa mēneša garumā.

Ieeja bez maksas.

Līdzīgie raksti