Indriķis, Ints, Namejs

“Street -2m- Food” Kalnciema kvartālā jau no 14. maija

Šogad likās, ka ilggadēji iemīļotais Kalnciema kvartāla Street Food festivāls nenotiks, tomēr esam raduši iespēju darboties arī krīzes apstākļos. Sākot no 14. maija “Street -2m- Food” Kalnciema kvartālā notiks katru nedēļu no trešdienas līdz piektdienai no plkst. 12.00 līdz 20.00.

Šī būs ne tikai iespēja daudzajiem jauntapušajiem pavāriem paņemt brīvu no gatavošanas vai vienkārši iepriecināt sevi ar kaut ko atšķirīgu, bet arī atbalsts vietējiem uzņēmumiem, kuri atrodas dīkstāvē pandēmijas dēļ.

Katru dienu dosim iespēju tikai 4-5 tirgotājiem – Street Food dalībniekiem vienlaikus atrasties Kalnciema kvartāla pagalmā un nodrošināsim cilvēku aprites kontroli, lai tiktu ievērotas visas prasības par 2 metru distanci, iespējas dezinficēt rokas un vienlaicīgi kopā atrastos ne vairāk kā 2 cilvēki. Tiek domāts arī par dažādiem radošiem risinājumiem, kas palīdzētu cilvēkiem ievērot distanci. Pagalmā tiks izvietoti galdi ēdiena baudīšanai turpat uz vietas, tāpat arī būs arī iespēja piebraukt ar auto un paņemt ēdienu līdzi. Darbosies Kalnciema kvartāla kafejnīca – Vīnu veikals, kas piedāvās dažādus dzērienus.

Katrā reizē piedalīsies īpaši izvēlēti Street Food pārstāvji, kuru piedāvājums aptvers gan iecienīto burgeru-kebabu virzienu, turpat uz vietas gatavotas picas un vismaz vienu eksotisku virtuvi, kā arī saldumus, piemēram, gardās pankūkas, milzu vafeles vai mājas saldējumu.

Ceturtdien (14.05.) un piektdien (15.05.) pamazām iesildāmies vasarai un sākam ar 3 lieliskiem dalībniekiem: “Vegstop”, “MyPlov”, “El Santo X” un, protams, Kalnciema kvartāla kafejnīcu. Gaidīsim Jūs jau no 12.00 dienā līdz pat 20.00!

Līdzīgie raksti