Bernhards, Boriss, Rojs

Splendid Palace bezmaksas seansā izrādīs labākās tūrisma filmas

24. maijā plkst. 17.00 kinoteātrī „Splendid Palace” īpašā seansā izrādīs Starptautiskā tūrisma filmu festivāla „Tourfilm Riga” labākās īsfilmas. Ieeja seansā būs bez maksas.

Rīgas domes organizētajā Starptautiskajā tūrisma filmu festivālā „Tourfilm Riga 2019”, kas ik pavasari notiek Rīgā, pulcējot dalībniekus no tuvākām un tālākām ārvalstīm, šogad kopumā tika iesūtītas 500 tūrisma īsfilmas no 46 valstīm.

Kā ierasts, festivālu ar savām filmām bagātinājusi arī Starptautiskā tūrisma filmu festivāla komiteja (CIFFT), iesniedzot īsfilmas, kas ar panākumiem startējušas festivālos citviet pasaulē.

No plašā pieteiktā īsfilmu klāsta oficiālajai vērtēšanai tika atlasītas 173 filmas. Starptautiskās žūrijas vērtēšanai šogad nodotas īsfilmas no tādām valstīm kā ASV, Kanādas, Austrālijas, Irānas, Indijas, kā arī teju visām Eiropas valstīm.

Žūrija ir noskatījusies un izvērtējusi visas festivāla dalībnieces, nosakot labāko tūrisma filmu katrā no astoņām nominācijām: tūrisma galamērķis - pilsēta, reģions un valsts, tūrisma produkti, tūrisma pakalpojumi, eko tūrisms, piedzīvojumu tūrisms un Latvijas tūrisma produkts.

Līdzīgie raksti