Oskars, Ritvars, Anvars

“Rīgas balle 2019” pulcē izsmalcinātu publiku. FOTO

7. septembrī Latvijas galvaspilsētā notika viens no visskaistākajiem valsts kultūras pasākumiem – “Rīgas balle 2019. Latvijas baletam — 100!”.  Pasākumu apmeklēja politiķi, uzņēmēji un Forbes saraksta dalībnieki, mākslinieki un kultūras darbinieki no Latvijas, Francijas, Anglijas, Šveices, Itālijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Igaunijas un citām valstīm. 

“Svinības patiešām izdevās! Ļoti patīkami, ka “Rīgas balli” ar savu klātbūtni pagodināji viesi no tik daudz valstīm. Priecājamies un esam ļoti pagodināti, ka svētkus atklāja Rīgas mērs Oļegs Burovs,” saka balles patronese Natālija Tumševica – Ērgle.

“Vakara programma bija piesātināta, un īpaši vēlētos izcelt mūsu mākslinieciskā vadītāja Tāļa Sila darbu, kurš radīja neparastus baleta priekšnesumus dažādā stilistikā, sākot no klasiskas līdz mūsdienu dejām. Un, protams, jāpiemin visas komandas darbu, kas strādāja saskaņoti un precīzi kā Šveices pulkstenis! Esmu ļoti apmierināta ar balles labdarības daļu.

Par izsolē iegūtajiem līdzekļiem mēs iegādāsimies instrumentus talantīgiem mūziķiem – čellistam Reinim Rudzītim un vijolniecei Terēzai Sārai Šmitei".

Līdzīgie raksti