Vilis, Vilhelms

Rīgā uzstāsies Somijas izcilā ziemeļu folkroka grupa TSUUMI SOUND SYSTEM

25. februārī plkst. 19.00 VEF Kultūras pils Lielajā Zālē ar jaudīgu koncertu uzstāsies Somijas izcilā ziemeļu folkroka grupa TSUUMI SOUND SYSTEM. Grupas šovi ir ieguvuši popularitāti no Skandināvijas līdz Vidusjūrai un no Apvienotās karalistes līdz pat Amerikai! Uz skatuves grupa aizrauj klausītājus emociju pārsātinātā un baudas pilnā ceļojumā, izvedot caur saviļņojošiem un aizraujošiem dzīves līkločiem.

Septiņu mūziķu grupa Tsuumi Sound System ir viena no Somijas starptautiski atpazīstamākajām modernās folkmūzikas grupām, kā saknes meklējamas Ziemeļeiropas tautu tradīcijās. Šis instrumentālais ansamblis, kuru skaņdarbi ieguvuši vairākus apbalvojumus, sintezē vienā koncertā dažādas muzikālās ietekmes, augstu intensitāti un delikātas izjūtas.

Iedvesmojoties no ķeltu, Balkānu, klasiskās mūzikas un džeza, ziemeļu folkroks vēl nekad nav skanējusi tik kosmopolītiski - pacilāta vijoļspēle,  maģiskas akordeona skaņas, jaudīgās perkusijas un no dabas aizgūtās iedvesmas ir šo mūziķu atslēga mūzikas radīšanai. Viņi prot tik meistarīgi apvienot šos atšķirīgos žanrus, ka tos sintezējot rodas unikāls un vispasaulīgs skanējums.

Dibināta 1990. gadu noslēgumā, Tsuumi Sound System ietilpa Tsuumi Dance Company sastāvā. Šodien grupa dodas turnejās kā neatkarīgs ansamblis un tās koncertu daudzums nu jau skaitāms 3 ciparu skaitļos. Grupa, arīdzan, ir sniegusi dzīvā ieraksta koncertu raidsabiedrībai  BBC Radio 3 programmai World on 3 at Maida Vale Studios Londonā.

Biļetes pieejamas visās SIA “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā.

Līdzīgie raksti