Eleonora, Ariadne

Rīgā trīspadsmito reizi notiks starptautiskais jauno instrumentālistu un vokālistu konkurss “Uzlecošās zvaigznes”

Producentu kompānija “Starptautiskais talantu centrs” Gaļinas Poltorakas vadībā un pasaulē populārais muzikologs, pedagogs, mūziķis Mihails Kaziņiks aicina jaunos mūziķus un vokālistus piedalīties starptautiskajā konkursā “Uzlecošās zvaigznes”, kas notiks tradicionālo Mihaila Kaziņika dienu Rīgā ietvaros 4. un 5.martā.

Konkursā var piedalīties bērni un jaunieši līdz 30 gadu vecumam, solisti un grupas nominācijās “Klasiskā mūzika” un “Akadēmiskais vokāls”. Pieteikumus var iesniegt līdz 20.februārim vietnē ict-stars.eu. Konkursa atlases kārtas notiks 4. un 5.martā Reformātu baznīcā (Mārstaļu ielā 10).

“Pēc skumjā pārtraukuma un dažādiem ierobežojumiem mūsu konkurss, priecīgais konkurss, turpina dzīvot. Kādēļ “priecīgais”? Pirmkārt, tādēļ, ka trīspadsmit darbības gados mūsu konkurss “Uzlecošās zvaigznes” patiešām ir iededzis daudzas zvaigznes, atklāja un palaida pasaulē daudzus īstus talantus. Tādēļ, ka mūsu konkursa ģeogrāfija ir planēta Zeme! No Sanfrancisko līdz Almati, no Šveices līdz Zviedrijai. Bet tikšanās vieta – skaistule Rīga,” par saviem iespaidiem stāsta maestro Mihails Kaziņiks.

Konkursa “Uzlecošās zvaigznes” žūrijā darbosies slaveni mūziķi un pedagogi no visas pasaules: Dr. art., Latvijas Mūzikas akadēmijas mūzikas vēstures profesors un etnomuzikologs Boriss Avramecs (Latvija); konkursa “Uzlecošās zvaigznes 2009” Grand Prix un neskaitāmu starptautisko balvu ieguvējs vijolnieks Dainis Medjaņiks (Latvija/Vācija); Latvijas Nacionālās operas prīma, soprāns Jūlija Vasiļjeva (Latvija); pasaulē populārais operdziedonis, bass Mihails Svetlovs (ASV); Latvijas Nacionālās operas solists, tenors Artjoms Safronovs; viens no pasaulē populārākajiem arfistiem, komponists, pedagogs Aleksandrs Boldačevs; pianists un ērģelnieks Romāns Ponomarevs (Spānija); arfas klases pedagogs Ata Svetlova (ASV); koncertējošs mūziķis, čellists Ivars Besprozvanovs (Latvija); mecosoprāns, prestižu starptautisko vokālo konkursu uzvarētāja Liza Rakolta (ASV); žūrijas priekšsēdētājs – pasaulē populārais populārais muzikologs, pedagogs, mūziķis, maestro Mihails Kaziņiks.

Projektu organizē: Starptautiskais talantu centrs.

Biļetes uz Mihaila Kaziņika dienu koncertiem var meklēt Biļešuserviss tīklā.

Papildu informāciju un plašāk par dalības nosacījumiem var iegūt vietnē ict-stars.eu un pa telefonu +371 28 491 488.

Līdzīgie raksti