Ādolfs, Ilgonis

Rīgā notiks lielākais dizaina un vintāžas tirgus TURBO FASHION

23. augustā plkst. 10.00-16.00 Rīgā, Āgenskalna tirgū pirmo reizi notiks lielākais dizaina un vintāžas tirgus TURBO FASHION! Pagalmā pulcēsies vairāk nekā 100 Latvijas modes dizaineri, senlietu kolekcionāri un visi tie, kas vēlas piešķirt otru dzīvi savam apģērbam. Vinila entuziasti rūpēsies par muzikālo gaisotni un uz vietas atskaņos oriģinālu plašu izlasi.

Viens no pasākuma centrālajiem notikumiem – Lauras Arnicānes lekcija par kapsulas garderobi. Īpaši aicinām ņemt līdzi neapdrukātus kreklus un somas un piedalīties sietspiedes print battle, kur ar saviem dizainiem sacentīsies vairāki Latvijas mākslinieki. Visas dienas garumā darbosies arī “Brīvbodes” maiņas punkts. Ieeja bez maksas.

Tirgū sajauksies visneiedomājamākie apģērbi no dizaina kleitām un kombinezoniem līdz tīkliņkrekliem, ādas mēteļiem, negližē un klipšiem no pagājušā gadsimta. Varēs atrast īpašus un oriģinālus apģērba gabalus un atsvaidzināt garderobi ar jaunākajām kolekcijām, neparastām un pārsteidzošām vintāžas lietām un aksesuāriem. Krāsainas kolekcijas būs sagatavojis populārais latviešu zīmols “ZIB”, oriģinālas kleitas un astoņkājus piedāvās dizaineru apvienība “Butterman”, bet ironiskus t-kreklus – “IIDZIIBA”. Ilustratori Kristu Miltiņu atradīsiet pie Mini Cooper mašīnas, no kuras māksliniece tirgos asprātīgus kreklus un džemperus. Legingi un lina kleitas būs arī “Qoo Qoo”, bet pašdarināti, krāsaini šūpuļtīkli jeb hammock pie Alises Ziemules-Zariņas. Rotas brazīļu noskaņās meklējiet pie “Raja style”, košas brošas pie “BleeestayJewelry”, stikla auskarus pie “Ledene”, būs arī etnogrāfiskas un viduslaiku stila ”Raganu rotas”. Savukārt papīru pērlēs pārvērtīs “Papīra rotu studija”.

Vinila entuziasti “Biit me” atlasīs un uz vietas atskaņos interesantāko, aktuālāko un oriģinālāko no tā, kas tiek izdots un pārizdots šobrīd pasaulē un Latvijā. Visas dienas garumā par pusdienām rūpēsies Vanessa Rufino – viņa gatavos svaigu, bagātīgu brazīliešu street food.

Programma:

10.00-16.00 “Brīvbodes” apģērba maiņas punkts

Ikviens, kurš vēlas iemainīt sev nevajadzīgas, bet vēl labas lietas pret citu atstātajām, ir gaidīts “Brīvbodes” izbraukuma apģērba maiņas punktā. “Brīvbode” aicina pārdomāt savus iepirkšanās paradumus un lietu maiņas rezultātā pagarināt to dzīves ciklu.

10.00-16.00 sietspiedes print battle

Aicinām piedalīties print battle un atbalstīt Latvijas māksliniekus – ikviens momentālā sietspiedē varēs dabūt dizainu uz sava auduma, tāpēc ņemam līdzi neapdrukātus kokvilnas t-kreklus un somas. Print battle dalībnieki: Tron Karton, Lazy Bra, Ēriks Caune un Smldz. Uzvarēs mākslinieks, kura dizains sasniegs lielāko sietspiedes skaitu. Dalība par ziedojumiem, ko izmantos krāsas iepirkšanai un sietu atsvaidzināšanai. Drukāts tiks ar melnu krāsu, tāpēc dalībnieki aicināti iepriekš padomāt par auduma toni.

10.00-16.00 hennas tetovējumi kopā ar Maiju Moiru Mazanovu

10.00-16.00 “Biit me” vinila telts un DJ

Biit me” ir vienīgais mūzikas veikals Rīgā, kas apzināti izslēdz no sava klāsta plašpatēriņa mūzikas produkciju, tā vietā atlasot interesantāko, aktuālāko un oriģinālāko no tā, kas tiek izdots un pārizdots šobrīd pasaulē, tai skaitā Latvijā. Veikals izceļas ar darbinieku dziļu mūzikas pārziņu, nezūdošu entuziasmu un spēju piemeklēt plates jebkuru noskaņu un žanru cienītājiem, kā arī ar ļoti pieejamām cenām, kas ir līdzīgas vai mazākas nekā populāros pasaules tiešsaistes vinila veikalos.

13.00-14.00 Lauras Arnicānes lekcija “Kapsulas garderobe”

Kapsulas garderobe sastāv no salīdzinoši maz apģērbu gabaliem, bet tie ir pārdomāti un labi kombinējas viens ar otru. Ar kapsulas garderobi var daudz ātrāk no rīta apģērbties, iegādāties kvalitatīvu apģērbu un pat atrast savu stilu. Lekcijā uzzināsim: kā tajā pašā dienā kārtīgi un efektīvi iztīrīt savu skapi, kā to piepildīt ar apģērbu, kas rada prieku, liek labi izskatīties un nesagādā galvassāpes, kā ilgtermiņā ietaupīt savu laiku, enerģiju un naudu apģērba iegādei.

Ieeja bez maksas.

Līdzīgie raksti