Evelīna, Aurēlija, Mētra

Rīgā ar lielkoncertu uzstāsies Poļina Gagarina

13. martā Arēnā Rīgā ar grandiozu koncertu uzstāsies populāra dziedātāja Poļina Gagarina, prezentējot savu jauno šovu "Atbruņota”, vēsta koncerta organizatori.

Dziedātāja uzstāsies ar koncertprogrammu, kas sagatavota kopā ar interaktīvo mediju studijas komandu "Sila Sveta". Šovs, kura sagatavošana ilga aptuveni gadu, noritēs īsi pirms dziedātājas dzimšanas dienas un kļūs par patīkamu un pārsteigumu pilnu notikumu daudziem faniem.

Šovs “Atbruņota”  ir kļuvis par īpašu notikumu Poļinas Gagarinas radošajā karjerā – tā ir pati grandiozākā dziedātājas uzstāšanās, kur sajūtama īpaša dzīva koncerta enerģētika. Dziedātāja uzstāsies ar saviem populāriem darbiem, ka arī ar dziesmās no jauna albuma.

"Tā ir vairāk nekā  uzstāšanās – tas ir vissvarīgākais koncerts manā radošajā biogrāfijā, ar modernām  digitālajām dekorācijām, horeogrāfisko uzvedumu, skaņu, kostīmiem un, protams, ar jaunām dziesmām. Darbinieki no "Sila Sveta" izveidoja fantastisku digitālo-projekciju, ar kuras palīdzību zāle, kurā atrodas skatītāji, transformējas līdz nepazīšanai”.

Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās “Biļešu serviss” kasēs.

Līdzīgie raksti