Ilma, Skaidris

Rēzija Kalniņa un Kaspars Zemītis mūzikas un dzejas programmā “Brīdis pēc vakariņām”

15. jūnijā, plkst. 20.00, ATTA CENTRE mājīgajā zālē “Daugavas skati” notiks režisores un skatuves dīvas Rēzijas Kalniņas un virtuozā ģitārista Kaspara Zemīša satikšanās mūzikas un dzejas programmā “Brīdis pēc vakariņām”.

Rēzija - “Katram, kurš lasa dzeju, ir bijuši brīži, kad šķiet – dzejnieks ir ielūkojies mūsu sirds stūrīšos un norakstījis tās slēptākās ilgas un jūtas.” Rēzija un Kaspars šajā vakarā dalīsies ar tiem dzejoļiem un skaņdarbiem, kuri uzrunājuši viņu sirdis. Kā stāsta mūziķis Kaspars Zemītis: “Šis ir veids, kā vīrietis var vairāk iepazīt sievietes dvēseli, caur dzeju, kuru viņa lasa."

Brīdis pēc vakariņām ir krēslas zona starp dienu un vakaru. Starpbrīdis starp dienas dunoņu, steigu, miera un klusuma valstību. Brīdis, kur mēs varam satikt sevi dzejā un mūzikā. Kur ieraudzīt savu dvēseli un sadzirdēt savu sirdi. Brīdis, kur klusumā mūs uzrunā pasaule. Dzeja un mūzika apvienosies programmā “Brīdis pēc vakariņām”, kurā skatītājiem tiks atklāts mazliet vairāk, personīgāk.

Programmā tiks lasīta Rudītes Losānes, Daces Zālīte-Micānes un Māras Zālītes dzeja, skanēs Kaspara oriģinālskaņdarbi un dziesmas, kā arī latviešu un ārzemju komponistu aranžēti skaņdarbi ģitārai.

Koncerts notiks skaistā un mājīgā zālē, no kuras paveras lielisks skats uz Krasta ielu un saulrietu virs Daugavas. Pirms pasākuma būs pieejams bārs ar dzērieniem un uzkodām. Pie ATTA CENTRE ir bezmaksas virszemes un pazemes stāvvieta, ar elektromašīnu uzlādes stacijām.

Biļetes visās Biļešu Paradīzes kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Līdzīgie raksti