Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis

Radošā darbnīca “Sfinksas smaida noslēpums” muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”

Sestdien, 2024. gada 10. februārī plkst. 11.00 muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs” notiks radošā darbnīca, kuru vadīs māksliniece Anita Paegle. Darbnīca risināsies izstādes “Sfinksas smaids” ietvaros. Izmantojot zīmuļus un pasteļkrāsas, mēģināsim tvert sfinksas noslēpumaino sejas izteiksmi un atspoguļot to katrs savā mākslas darbā.

Iedvesmojoties no izstādes noskaņas, muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina uz radošo darbnīcu “Sfinksas smaida noslēpums”, kas notiks A. Paegles vadībā. Darbnīca paredzēta gan bērniem, gan pieaugušajiem – ikvienam, kurš vēlas izbaudīt jaunrades prieku. Darbnīcas apmeklētāji varēs ne tikai priecāties par mākslinieces zīmējumos iemūžinātajiem Alberta ielas tēliem, bet arī paši kļūt par aktīviem savas dzīvesvietas vērotājiem un oriģināla mākslas darba radītājiem. Dalībniekiem būs pieejami zīmēšanas piederumi – papīrs, zīmuļi un pasteļkrāsas.

Izstāde “Sfinksas smaids” iepazīstina ar Anitas Paegles brīnišķīgajām oriģinālilustrācijām Māras Cielēnas grāmatai “Sfinksas Albertas smaids” (2023). 
Izstāde muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs” apskatāma līdz 2024. gada 6. aprīlim.

Dalības maksa radošajā darbnīcā – 10,00 EUR/personai. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot 67181465 vai rakstot [email protected], muzeja darba laikā. Cenā ir iekļauts muzeja apmeklējums.

Līdzīgie raksti