Baiba, Barbara, Barba

Paziņoti 36. Rīgas modes nedēļas norises datumi

No 18. līdz 21. aprīlim galvaspilsētā norisināsies Rīgas modes nedēļa. Latvijas modes nozares galvenā notikuma pasākumi apvieno vairākus formātus vienlaikus: modes skates uz „Hanzas perona” podija un jaunā vietā — „Zunda Towers”, prezentācijas, semināru par ilgtspējīgu modi nozares profesionāļiem un tematiskus sarīkojumus. Šajā sezonā programmas virziens joprojām ir ilgtspējība.

Par gaidāmās Rīgas modes nedēļas foto ir kļuvis stilista Sergeja Hatanzeiska un fotogrāfes Asjas Belovas darbs.

„Nākamās sezonas tēls ir maksimāls nozares aktuālo tendenču atspoguļojums: tūkstošgades sākuma laikmeta atgriešanās, kad bija populāri pazemināta jostas vieta un paaugstināts garums. Mēs esam pārņēmuši tolaik modernos elementus — spilgtas krāsas kā atdzimšanas simbolu, uzkrītošus tēlus un drosmīgas alter ego izpausmes. Modelei uz krūtīm ir apjomīgs dzintara tauriņš. Pirmkārt, tā ir brīvības un viegluma izpausme. Otrkārt, atgriešanās pie saknēm,” stāsta stilists Sergejs Hatanzeiskis. 

„Rīgas modes nedēļas pavasara sesijā mēs turpināsim ilgtspējības tematu. Tā kā modes nedēļa ir nozares profesionāļu un patērētāju saskares punkts, mēs uzskatām, ka ir svarīgi paust vērtības un aktualitāšu nozīmību. Tēla apģērbu ir izgatavojuši jauna latviešu zīmola modes mākslinieki, kam vides vērtības ir asinīs,” piebilst Baltijas modes federācijas prezidente Jeļena Strahova.

Tēlu veidojuši grima māksliniece Liāna Antone, matu meistars Eduards Kazarjans, modele Monta („Moon Models”) un stilista asistente Madara Vintere. Apģērbs — latviešu zīmols „Tribal Hotel”, modes mākslinieki Simona Veilande un Miko. Tērpu papildina zīmola „Rota-L” aksesuāri.

Rīgas modes nedēļas ģenerālpartneris ir universālveikals „Stockmann”.

Sekojiet līdzi Rīgas modes nedēļas jaunumiem sociālajos tīklos „Facebook” un „Instagram”, kā arī vietnē www.rfw.lv.

Līdzīgie raksti