Aleksis, Aleksejs

Pašmāju modes zīmols QooQoo piedāvā īpaša dizaina kolekciju vīriešiem

Svētku sezonu ieskandinot, spilgtais modes zīmols QooQoo ir nācis klajā ar iedvesmojošu limitētas tirāžas apģērbu un aksesuāru kolekciju vīriešiem, kas tapusi sadarbībā ar īru viskiju Jameson. Jaunās kolekcijas sauklis ir “Sine Metu” jeb latviski “Bez bailēm”, un tā radīta mūsdienīgiem un drosmīgiem stiprā dzimuma pārstāvjiem, kuri savā ikdienā nebaidās uzdrīkstēties un spēj iedvesmot arī citus. Kolekcijas galveno elementu – īpaša tetovējumu dizaina zeķes - būs iespējams iegūt, akcijas periodā iegādājoties kādu no iecienītā viskija veidiem.

“Bez bailēm” jau vairāku gadsimtu garumā ir Jameson moto, kas, kā vēsta leģendas, Džeimsonu ģimenei savulaik piedēvēts par viņu drosmi cīņā ar jūras pirātiem. Līdz šim tas cēli rotājis viskija pudeļu etiķetes un nu kļuvis par iedvesmu arī pašmāju zīmola QooQoo dizainiem. Arī QooQoo rokraksts vienmēr bijis drosmīgs un pamanāms, un ir tikai likumsakarīgi, ka jaunā kolekcija pārliecinoši apvieno abu zīmolu kopdarba esenci. Sadarbības ietvaros tapušas limitētas tirāžas zeķes, cepures, T-krekli un džemperi, ko papildina QooQoo dizaineres Aļonas Bauskas veidotie tetovējumu skiču dizaini un “Bez bailēm” saukļi un kas kalpo ne tikai kā stilīgs garderobes papildinājums, bet arī kā oriģināla dāvana Ziemassvētkos vīriešiem, kuriem šķietami jau ir viss nepieciešamais.

“Bez Bailēm sauklis man ir īpaši tuvs, turklāt tas ir manā rokrakstā veidots un lieliski raksturo arī zīmolu QooQoo. Jāatzīst, ka pasūtījumu dizainus veidoju ārkārtīgi reti, jo uzskatu, ka vēstījumam jābūt īpaši spēcīgam, lai tas nokļūtu uz QooQoo apģērbiem un aksesuāriem, taču šajā gadījumā šaubu par saukļa izvēli nebija - tas mani uzrunāja līdz sirds dziļumiem. Tieši bailes ir tās, kas nereti attur no talantu izkopšanas un jaunu virsotņu iekarošanas, tāpēc ceru, ka šī kolekcija kalpos kā trāpīgs atgādinājums arī ikdienā nezaudēt drosmi un ticību saviem spēkiem jo, tikai uzdrīkstoties, mēs virzāmies uz priekšu un izbaudām īsto dzīves garšu,” komentē Aļona Bauska.

 

Līdzīgie raksti