Hermanis, Vilmārs

Notiks pārceltais “Brīvdienu mūzikas” koncerts “Piazzolla, Lācis, Tango”

Sakarā valstī noteikto ārkārtas stāvokli un pulcēšanās ierobežojumiem šā gada pavasarī nenotika vairāki cikla “Brīvdienu mūzika” koncerti, kas tika pārcelti uz rudeni. Šo svētdien, 25. oktobrī, plkst. 14.00 un 17.00. notiks pārceltais koncerts “Piazzolla, Lācis, Tango”!

Šajā “Brīvdienu mūzikas” koncertā kuru, kā parasti vadīs diriģents Jānis Ozols tiksimies ar virtuozo Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra stīgu kvartetu (Sandis Šteinbergs, vijole, Raimonds Melderis, vijole, Arigo Štrāls, alts, Ainārs Paukšēns, čells, Raivo Ozols, kontrabass) un akordeonistu Artūru Noviku. Viņu izpildījumā baudīsim Astora Pjacollas (Astor Piazzolla) un Kārļa Lāča skaņdarbus, kā arī tango mūzikas ritmus.

Klausītājiem, kuri bija iegādājušies biļetes vai abonementus uz pārceltajiem “Brīvdienu mūzikas” koncertiem, piedāvājam apmainīt iepriekš iegādātās biļetes un abonementus.

Sakarā valstī noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem Dzintaru koncertzāles sēdvietu izkārtojums ir mainīts, un katru koncertu klātienē varēs apmeklēt tikai 211 klausītāju, tāpēc katra nenotikušā koncerta vietā notiks divi koncerti. Biļešu un abonementu apmaiņu var veikt tikai Dzintaru koncertzāles kasē katru dienu no plkst. 10.00 līdz 17.30.

Nākamais pārceltais “Brīvdienu mūzikas” koncerts “Spāņu mūzika un dejas” notiks 29. novembrī plkst. 14.00 un 17.00. Koncertā tiksimies ar dziedātāju Aiju Vītoliņu, ģitāristu Kasparu Vizuli, kontrabasistu Reini Ozoliņu, taustiņinstrumentālistu Tomu Mikālu, sitaminstrumentālistu Rinaldu Maksimovu un dejotājiem Ievu Kemleri un Ģirtu Bisenieku. Šajā koncertā, atšķirībā no citiem cikla koncertiem, skatītājiem būs iespēja ne tikai baudīt sarunas un mūziku, bet arī temperamentīgus dejas priekšnesumus horeogrāfes Ievas Kemleres interpretācijā.

Cikla “Brīvdienu mūzikas’’ stundu garajos koncertos tiek gaidīti klausītāji, kuri vēlas apmeklēt koncertu dienas gaišajā laikā, apvienojot to ar jauku pastaigu gar jūru un nesteidzīgu brīvdienu maltīti Dzintaru koncertzāles restorānā “Maestro”. Tāpat kā iepriekš, cikla “Brīvdienu mūzikas’’ koncertus vada atraktīvais, publikas un koristu iemīļotais diriģents Jānis Ozols. Viņš koncertus veido kā sarunu ar māksliniekiem par mūziku un dzīvi.

Ņemot vērā Covid-19 vīrusa izplatību, Dzintaru koncertzāle aicina ievērot nepieciešamos piesardzības pasākumus, apmeklējot koncertus – lietot aizsargmaskas, ierodoties koncertzālē, apmeklējot koncertzāles kafejnīcu vai uzturoties citās publikai paredzētajās zonās līdz ieejas biļetē norādītās sēdvietas ieņemšanai. Aicinām lietot aizsargmaskas arī starpbrīdī un pēc koncerta.

Līdzīgie raksti