Kora, Kintija

Nedēļas nogalē Jūrmalā norisināsies gardēžu festivāls "Gourmet Fair 2019”

Sestdien, 15. jūnijā, Jūrmalā, kvartālā Legend (Bulduri, 4. Līnija) norisināsies tradīcijām bagātais street food festivāls – “Gourmet Fair 2019”. Visas dienas garumā, no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.00, apmeklētāji varēs piedalīties īstenos gardēžu svētkos, kā arī tiks iepriecināti ar plašu aktivitāšu programmu.

Kā pastāstīja festivāla pārstāve Agnese Zariņa, šogad Gourmet Fair piedāvās plašu garšu un ēdienu dažādību, kā arī pārsteigs ar oriģinālu pasniegšanu.

Festivāla apmeklētāji varēs baudīt pavisam jaunu ēdienkarti – Secret burger, RAV Burger, Legend Tako, Tiger Roll, Fair Kukurūza, veģetārais burito, austeru bārs, dzirkstošus dzērienus, kā arī daudz citu gan iemīļotu, gan jaunu ēdienu un dzērienu!

Par godu restorānu sezonas atklāšanai Resto-Rātors klientu karšu īpašniekiem tiks organizēta VIP zona. Ieeja VIP zonā ar Resto-Rātors lojalitātes karti, līdzi var doties viena pavadošā persona un bērni. VIP zonas apmeklētājiem tiks pasniegti bezmaksas dzērieni un piedāvāta garšu un ēdienu dažādība ar oriģinālu pasniegšanu.

Fetivāls noslēgsies ar koncertu plkst. 21.00 , kad uz skatuves uzstāsies viens no populārākajiem Krievijas repa izpildītājiem, karstāko hītu autors – GEEGUN (ДЖИГАН). Bet pēc koncerta visiem būs iespēja turpināt savu vakaru, ļaujoties deju ritmiem no DJ Leksy un vērot pašmāju boksera Maira Brieža un poļa Kšištofa Glovackisa cīņas tiešo translāciju no Arēna Rīga.

Līdzīgie raksti