Guntra, Ginters, Marianna

Mīlas rutīna un karantīna: 4 idejas dāvanai vīrietim

Nevienam nav pārsteigums, ka ikdienas rutīna spēj ietekmēt mūsu pašsajūtu, veselību un notrulināt pozitīvās emocijas, ar kurām dalāmies mājās. Taču ārkārtējā situācija valstī un pasaulē nav pamats atstāt attiecības novārtā, tieši pretēji - jāatrod motivācija aizpildīt esošās plaisas un izmantot nosacīti brīvo laiku, lai iepriecinātu un atbalstītu vienam otru. Kāpēc gan to neizdarīt caur dāvanu?

Karantīnas laikā visiem nācās pielāgoties jauniem apstākļiem, arī meklēt alternatīvus veidus izklaidei un pašu priekam. Dāvana vīrietim dzimšanas dienā no ierastās draugu ballītes burzmas ir pārtapusi par ļoti individuālu, sirsnīgu un bieži vien radošu pārsteigumu. Jā, šobrīd vēl nav iespējams piedalīties rallijā vai aiziet uz kino, taču ikviens vīrietis novērtēs tavas pūles padarīt šo dienu ja ne perfektu, tad atmiņā paliekošu! Protams, vīrietim dzimšanas dienā varbūt pietiktu arī tikai ar tevi, iesietu skaistas lentas pušķī, tomēr dziļi sirdī katrā no mums dzīvo bērns, kurš alkst pēc savas dāvaniņas.

Laiks jauniem hobijiem

Ja gadu gaitā izsīkst dāvanu idejas vīrietim un šķiet, ka viņam viss jau ir (un viņš arī apstiprina, ka neko viņam nevajag), tad karantīna ir īstais laiks kaut kam pavisam jaunam. Ja neesat pirmo dienu kopā, tad tu jau noteikti zini visas viņa aizraušānās. Kā būtu ar jaunu hobiju? Šobrīd attālināti iespējams teju viss, nelielās grupās tiek atsākti arī dažādi kursi, kur nav nepieciešams ciešs cilvēku kontakts. Nebūtu slikti, ja tavs vīrietis iemācītos gatavot steiku vai uzņemt skaistas bildes ar tevi, vai ne? Varbūt pēc ilgstošas sēdēšanas mājās ir pienācis laiks izkustēties un iemācīties spēlēt tenisu, golfu vai kaitot? Bet, iespējams, tu jau zini, ko dāvināt draugam dzimšanas dienā, un jauns hobijs nepieciešams tieši tev, piemēram, iemācīties taisīt masāžu un uzdāvināt to savam mīļotajam.

Personīgi tev, mīļais

Tās jaukās, apgleznotās porcelāna krūzītes droši vien var pataupīt kā ideju dāvanai tētim no bērniem. Personalizēta dāvana vīrietim nav viegli atrodama tuvākajā veikalā, bet tomēr ir vērts piepūlēt iztēli. Bieži vien šādas dāvanas ir saistītas ar radošu pieeju, bet tām var būt arī praktisks piesitiens. Piemēram, apdrukāts T-krekls. Esi paslepus novērojusi, ka viņš skatās mūziķu blogus? Uzdāvini viņam mūzikas instrumentu vai ģitārspēles stundas pie pasniedzēja (klasika, bet viņš noteikti centīsies!). Meklē norādes jūsu sadzīvē, iespējams, viņš kolekcionē komiksus, tad atliek sekot līdzi jaunumiem un droši dāvināt.

Sajūtas un emocijas

Piedzīvojums - kolosāla dāvana, kuru parasti cilvēki nepērk sev, jo atrodas prioritāri svarīgākas lietas, uz kurām iztērēt naudu. Saņemt tādas dāvanas ir ļoti patīkami, jo tās norāda uz to, ka dāvinātājs tiešām pārdomājis saņēmēja vēlmes un nav pēdējā mirklī pa ceļam ieskriejis “rimčikā”. Uzmanies aizrauties ar piedzīvojumiem - lēciens ar gumiju nebūs īstā dāvana vīrietim dzimšanas dienā, ja viņš baidās no augstuma. Labas balss īpašniekam var sagādāt lielisku pārsteigumu, sarīkojot privātu sesiju ierakstu studijā. Iespējams, viņš iedziedās tev Jāņu dziesmas, bet iespaidi paliks uz mūžu. Tavs vīrietis ir sporta fans? Te būs viena lieliska un latviska dāvana vīrietim - brauciens pa bobsleja trasi Siguldā. Starp citu, tas iespējams arī vasarā!

Sīkums, bet tomēr

Vai esi aizdomājusies, cik lietu savā mūžā mēs izmantojam un uzkrājam? Atšķirībā no tām, emocijas nesver neko un tās glabājas mūžīgi. Turklāt dažreiz tām nav vajadzīgs papildu budžets. Mīļa dāvana vīrietim, pasniegta no rīta kopā ar kafiju, ieslidināta jakas kabatā vai palikta vakarā zem spilvena, sasildīs viņa sirdi. Būt blakus ik dienu nenozīmē, ka mēs mīļojamies ik brīvu brīdi, tomēr ik pa laikam atgādini viņam, ka viņš tev ir svarīgs. Pārsteidz bez iemesla! Lai tas būtu vienkārši šokolādes batoniņš enerģijai, romantiska karikatūra vai mīlestības vēstulīte. Varbūt tā ir dāvana ar nolūku, piemēram, jauna DVD filma vai online apmācības, kuras tu vari paslepus noskatīties kopā ar viņu. Kāpēc gan ne? Tieši sīkumi palīdz veidot stipru saikni starp tuviem cilvēkiem. Veidojiet un kolekcionējiet tos kopā!

Līdzīgie raksti