Aleksis, Aleksejs

Mazā ģilde vasarā aicina uz koncertciklu “Džezs Vecrīgā – Mazās ģildes dārzā”

Turpinot tradīcijas, jau septiņpadsmito gadu pēc kārtas Mazā ģilde vasarā rīdziniekiem un Rīgas viesiem dāvina bezmaksas džeza koncertus.

Sākot ar 1. jūniju un līdz pat 31. augustam, RKTMC “Mazā ģilde” dārzā katru ceturtdienu plkst. 17.00 muzicēs atzinīgi novērtētas Latvijas džeza mūziķu apvienības - “City Jazz Riga” Bigbends Kārļa Vanaga un Dāvja Jurkas vadībā, “Jam Orchestra” un Rinalda Maksimova trio.

1., 8., 15., 22., 29. jūnijā būs iespēja dzirdēt “City Jazz Riga” Bigbendu skolas koncertus, kuras paspārnē darbojas un piedalīsies trīs kolektīvi – City Jazz Youth Band, City Jazz Late Nighty Band un City Jazz Big Band. Koncertos skanēs gan bigbendu mūzikas klasika, gan jauni, skolas kolektīviem komponēti skaņdarbi.

6., 13., 20., 27. jūlijā muzicēs “Jam Orchestra”, spēlējot enerģisku, uz džeza/roka/blūza tendētu mūziku, kuras galvenais autors un aranžētājs ir izcilais grupas ģitārists, JVLMA pasniedzējs Andrejs Jevsjukovs. “Jam Orchestra” sastāvā kā vienmēr priecēs – basģitārists Pēteris Liepiņš, sitaminstrumentu virtuozs Gundars Lintiņš, taustiņinstrumentālists Romāns Vendiņš, saksofonists Zintis Žvarts un ģitārists Andrejs Jevsjukovs.

3., 10., 17., 24., 31. augustā Rinalda Maksimova trio atskaņos zināmus un mazāk zināmus džeza mūzikas skaņdarbus, galveno uzsvaru liekot uz savstarpējo saspēli un svaigām interpretācijām. Trio sastāvā spēlē bundzinieks Rinalds Maksimovs kopā ar saksofonistu Kārli Auziņu un kontrabasistu Edvīnu Ozolu.

Koncertciklu “Džezs Vecrīgā – Mazās ģildes dārzā” ar Rīgas domes atbalstu rīko RKTMC “Mazā ģilde”.

Līdzīgie raksti