Kora, Kintija

Mazā Ģilde piedāvā jaunos talantus koncertu ciklā “Mūzikas ceļojums”

Šo svētdien, 6. oktobrī, plkst. 16.00 RKTMC “Mazā Ģilde”, Lielajā zālē notiks koncerts “Mūzikas ceļojums. Vijole un fagots”, kurā uzstāsies Rīgas mūzikas skolu audzēkņi kopā ar mentoriem, Latvijā atzinību guvušiem mūziķiem prof. Andri Arnicānu (fagots) un LNSO mākslinieci Lieni Neiju-Kalniņu (vijole). Koncerta moderatore – mūzikas žurnāliste Signe Lagzdiņa.

6. oktobra koncertā uzstāsies Rīgas mūzikas skolu - Rīgas 3.mūzikas skolas, Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas, Pāvula Jurjāna mūzikas skolas, NMV Emīla Dārziņa mūzikas skolas audzēkņi kopā ar sava instrumenta mentoriem, Latvijā plašu atzinību guvušiem mūziķiem. Šoreiz tie būs prof. Andris Arnicans (fagots) un LNSO māksliniece Liene Neija-Kalniņa (vijole). Koncertu moderēs mūzikas žurnāliste Signe Lagzdiņa.

Koncertā varēs baudīt ne tikai jauno un pieredzējušo mākslinieku priekšnesumus, bet arī dzirdēt saistošus un izglītojošus komentārus par koncerta programmā iekļautajiem  komponistiem un skaņdarbu tapšanas vēsturi. Koncerta izskaņā visi dalībnieki kāps uz vienas skatuves, lai  izpildītu kopīgu skaņdarbu.

Šī gada nogalē ir paredzēti vēl divi koncertcikla “Mūzikas ceļojums” koncerti - 27. oktobrī "Mūzikas ceļojums. Akordeons”  ar instrumenta mentora Artūra Novika (akordeons) dalību un 24. novembrī – “Mūzikas ceļojums.  Flauta un čells” ar instrumentu mentoru Ditas Krenbergas (flauta) un Ingas Ozolas (čells) dalību.
Koncertu cikls “Mūzikas ceļojums” ir iepriekšējos gados veiksmīgi aizsāktās tradīcijas turpinājums ar mērķi paplašināt mūzikas skolu audzēkņu koncertu pieredzi, veicinot viņu līdzdalību kultūras procesos, tādējādi sekmējot jauno talantu attīstību.

Ieeja koncertā bez maksas.

Līdzīgie raksti