Evelīna, Aurēlija, Mētra

Mazā Ģilde aicina uz koncertiem nedēļas nogalē

Sestdien, 25. janvārī plkst. 17.00 kormūzikas cienītāji aicināti uz koncertu “Ziemas vakars”, kurā satiksies kori no Latvijas un Igaunijas, savukārt svētdien, 26. janvārī plkst. 15.00 ikviens senās mūzikas un dejas cienītājs aicināts uz koncertu “..iz senseniem laikiem..”.

Koncertā “Ziemas vakars” pirmo reizi Rīgā mūzikā satiksies RKTMC “Mazā Ģilde” sieviešu koris “Ausma” (mākslinieciskais vadītājs Jānis Zirnis) ar saviem ilggadējiem draugiem - Valmieras kultūras centra vīru kori “Imanta” (mākslinieciskais vadītājs Aivars Gailis). Lai kuplinātu vīru balsu skanējumu koncertā un stiprinātu pārrobežu draudzību, klātesošos priecēs viesi no Igaunijas - Vīlandes vīru koris “Sakala”.  Koncerta programmā klausītāji aicināti izbaudīt skaistākās latviešu un igauņu dziesmas par mīlestību, draudzību un  dzimtenes dabas skaistumu. Kopā ar koriem muzicēs instrumentāla grupa - Edgars Galzons (bass), Dāvis Grīnhofs (sitaminstrumenti), Dzintra Vīcupe (klavieres).

Svētdien, 26. janvārī notiks senās mūzikas un dejas koncerts “..iz senseniem laikiem..”, ar kuru tiks ieskandināts seno deju grupas “Ballare” 20. jubilejas gads. Koncerta programmā ietverta daudzveidīga un bagātīga senās dejas programma, kas raksturo “Ballare” attīstību gadu gaitā. Koncerta programmu bagātinās senās mūzikas ansambļu “Ludus”, “Trakula”, “Skandi” un “Canto” izpildītie skaņdarbi, kā arī sveicieni no seno deju grupām “Bauskas Galms”, “Calendula” un “Saltatriculi”.

Koncertus “Ziemas vakars” un “..iz senseniem laikiem..” organizē RKTMC “Mazā Ģilde” ar Rīgas domes Izglītības, Kultūras un Sporta departamenta atbalstu.

Ieeja pasākumos bez maksas.

Līdzīgie raksti