Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

M. Čehova Rīgas Krievu teātra aktieri uzstāsies Kalnciema kvartālā

Sestdien, 14. septembrī, Kalnciema kvartāla pagalmu piepildīs mūzikas skaņas, jo tirgū viesosies M.Čehova Rīgas Krievu teātris, kā arī notiks ierastā tirgošanās Kalnciema kvartāla tirdziņā.

Uz skatuves kāps vairāki zināmi teātra aktieri un izpildīs dziesmas no iemīļotām teātra izrādēm.

Tirgus kā ierasts norisinās no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00. Līdz ar septembri sezonu sāk daudzi tirgotāji – atgriežas Viesturs ar dabīgam cidoniju sukādēm no “Tepat”, gardas “Zelta zaptes” un Luigi ar itāļu delikatesēm. Z/S Dzērve piedāvās tomātu šķirnes no A-Z, dažādas tomātu sulas, mērces, želejas un citus produktus. Pirmo reizi piedalīsies Līga Bulaha ar servēšanas dēlīšiem, paplātēm, dekoratīviem paliktņiem, pulksteņiem un citām noderīgām mājlietām.

Foto: Publicitātes foto

Programma:

Uz skatuves

Plkst. 12.00-14.00 uz Kalnciema kvartāla skatuves kāps M.Čehova Rīgas Krievu teātra aktieri un izpildīs dziesmas no iemīļotām repertuāra izrādēm un aktieru solo dziesmām.

Spēļu bedrē

Plkst. 12.00-16.00 varēs izvingroties kopā ar “Mazais dara” sporta vingrinājumu kartītēm. Tās ir paredzētas pirmsskolas vecuma bērniem, lai sekmētu pamatprasmes sportā. Bērni varēs izmēģināt aktivitātes ar inventāru, ko var atrast mājās un izveidot pašiem no ikdienišķām lietām.

Līdzīgie raksti