Baiba, Barbara, Barba

Līgo svētki Āgenskalna tirgū 22. un 23. jūnijā

22. un 23. jūnijā Āgenskalna tirgus atjaunotajā paviljonā un pagalmā norisināsies Līgo svētku tirgus, kurā varēs sagatavoties svinībām. Tirgotāji būs sagādājuši īpašus svētku ēdienus, piedāvājumus un atlaides, bet 2. stāvā spēlēs dzīvā mūzika un kafejnīcās un bāros varēs atrast kā tradicionālas tā netradicionālas delikateses un kokteiļus. Gan paviljonā, gan ārpus tā, ziedu tirgotāji parūpēsies par svaigām Jāņu zālēm un puķu vainagiem, ar kuriem rotāties svētkos.

Trešdien un ceturtdien tirgū būs pieejams plašs klāsts ar ēdieniem un dzērieniem Līgo noskaņās. Pie gaļas tirgotājiem varēs izvēlēties šašliku un gaļu grilēšanai dažādās marinādēs, bet zivju stendos – kūpinātas un svaigas zivis. Tirgus piena nodaļā netrūks Jāņu sieru – būs gan bioloģiskais kazas siers ar ķimenēm, gan alus siers. Pie “Straupes Piens” būs atrodams kaņepju sviests, ko smērēt uz “Grauda Spēks” izceptās Āgenskalna baltmaizes. Ceptuve “Lāči” speciāli svētkiem sagatavojuši alus marmelādi un šokolādi ar sieru un ķirbju sēklām. Atspirdzinošus dzērienus, ko celt Jāņu galdā, būs sarūpējusi “Valmiermuiža”, kas īpaši saulgriežiem radījuši gaišo alu “Saule” un tumšo alu “Mēness”. Savukārt “Bauskas alus” stendā varēs piepildīt kausu ar 6 dažādiem izlejamā alus veidiem un sastapt draudzīgas atlaides.

Netradicionālu vainagu ar retām puķēm varēs iegādāties pie “Naktsvijole”, bet pie āra tirgotājiem būs atrodami ziedu un ozollapu vainagi, meijas un Jāņu zāles. Pagalmā arī būs nopērkamas Līgo saktas, māla trauki, koka izstrādājumi un daudz kas cits, savukārt “Gardenia Eco” sagādājuši odu atbaidošās sveces, kas noderēs, dodoties pie dabas.

Abas dienas 2. stāvā pie “Vest” bāra paviljonu ieskandinās akordeonists. Kafejnīcās un bāros būs dažādas akcijas un alus degustācijas, varēs baudīt siltas pusdienas un vakariņas, bet īpašus un pārsteidzošus kokteiļus piedāvās “Marmelāde”.

Tirgus darba laiks:

22. jūnijā 8.00-18.00
23. jūnijā 8.00-17.00

Līdzīgie raksti