Alīda, Jūsma

Lieldienu pikniks ar “Olalā” Kalnciema kvartālā 16. aprīlī

16. aprīlī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāls aicina uz Lieldienu pikniku! Tirgū tiks gatavoti visdažādākie svētku ēdieni, visas dienas garumā būs iespējams krāsot un ripināt olas, kā arī piedalīties olu cīņās. Neiztiksim arī bez Lieldienu brīnumiem, jo apmeklētājus ar saviem trikiem pārsteigs iluzionists.

Paipalu ferma “Rīta putni” sadarbībā ar restorāna “Grāpis” šefpavāru Edgaru Zaķi pie skatuves kopā gatavos dažādus street food olu ēdienus – marinētas paipalu olas, paipalas filejas iesmiņus BBQ vai Teriyaki glazūrā, paprikas sautējumu ar vārītām olām un grilētas paipalas franču gaumē. Būs padomāts arī par dzērieniem, kas saskanēs ar paipalu gaļas ēdieniem.

Tirgū būs iespējams iegādāties dažādu izmēru olas gan lielām, gan mazākām olu kaujām: vistu olas pie Z/S “Rītnieki”, SIA “Gogelmogels”, Z/S “Karotītes”, “Lienas medus”, lielās tītaru olas pie zemnieku saimniecības “Zvirgzdkalni” un mazās paipalu olas pie “Rīta putni”.

Kalnciema kvartāla pagalmā trikus rādīs iluzionists Valdemārs Weiss, kura spēkos ir uzburt olu no cepures un daudz ko citu. Tradicionāli ābeļdārzā darbosies olu krāsošanas darbnīca, kur daudzveidīgās krāsošanas tehnikās varēs iegūt skaistāko olu. Vienlaikus tirgū iemīļotie zemnieki un amatnieki būs sagatavojuši Lieldienu gardumus, pūpolus un krāsainus dekorus!

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.

Līdzīgie raksti