Vizma, Klāra

Latvijas skatītāji redzēs dektektīvkomēdiju “Viņa donžuāniskais saraksts”

9. novembrī plkst. 19.00 Rīgas Kongresu namā un 10. novembrī plkst. 19.00 Daugavpils teātrī Latvijas skatītāji redzēs lirisku detektīvizrādi “Viņa donžuāniskais saraksts”, kas veidota pēc Valentīna Krasnogorova lugas. Galvenās lomas atveidos populāri Krievijas aktieri Andrejs Čadovs, Darja Jegorova un Aleksandrs Naumovs.

Lugas “Viņa donžuāniskais saraksts” sižeta centrā ir veiksmīgs jauns pāris Oļegs un Nataša (Andreja Čadova un Darjas Jegorovas atveidotie tēli), kas plāno precēties. Apstākļu sagadīšanās rezultātā viņi ir spiest lūgt nejaušam garāmgājējam (Andreja Naumova atveidotajam tēlam) būt par vedēju abu kāzās. Lai īsinātu laiku un mazliet izklaidētos, jaunais pāris lūdz dīvainajam svešiniekam pastāstīt par viņa privāto dzīvi. Ikviens viņa stāsts par attiecībām ar sievietēm atklāj topošajiem jaunlaulātajiem īstu jaunu sajūtu un emociju pasauli. Taču atklātās sarunas rezultāts būs visai neparedzams ikvienam tās dalībniekam. Šī tikšanās būtiski mainīs visu iesaistīto varoņu likteni. Neparastā sarunu biedra prāts, vērīgums un spēja dziļi just uzvārēs līgavas un līgavaiņa racionalitāti un sauso praktiskumu.

“Manuprāt, šī luga ir ļoti aktuāla un moderna. Tajā ir kāda vēsts, dziļas domas par visu mūsu esību. Tā atbalsojas manā dvēselē,” ar savām emocijām dalījās aktieris Andrejs Čadovs.

Aktieri, kas piedalās šajā izrādē Latvijā, jau ir pietiekami nopietns iemesls, lai redzētu “Viņa donžuānisko sarakstu”. Krievijas nopelniem bagātais aktieris Aleksandrs Naumovs šodien ir viens no pieprasītākajiem kino aktieriem. Gadā uz ekrāniem nonāk līdz 15 filmām un seriāliem ar viņa piedalīšanos. Skatītāji ļoti labi viņu zina pēc lomām projektos “24 stundas”, “Brālis 2”, “Robeža. Taigas romāns” un “Maroseika, 12”. No pēdējo gadu filmām ir jāpiemin “Maskavas kurts”, “Argentīna”, “Ārā sviedējs” un “Viesnīca “Eleon””.

Krievijas teātra un kino uzlecošā zvaigzne Darja Jegorova televīzijā debitēja 2007.gadā, tas bija detektīvseriāls “Likums un kārtība: Noziedzīgais nodoms”. 2011.gadā absolvēja B.Ščukina teātra institūtu. Pirmās nozīmīgās lomas atveidoja Antona Azarova filmā “Daša”, miniseriālā “Aņutas laime”, seriālā “Augstdzimušo jaunavu institūts”, seriālā “Kamēr staņica guļ”. Kritiķi Jegorovas darbu novērtēja ļoti pozitīvi. Tāpat aktrise ir atveidojusi galvenās lomas melodrāmās “No lauskām salikta laime” (Žanna), “Mīlu tevi jebkādu” (Larisa), “Septītais viesis” (Vaļa). Anna Jegorova ir arī Starptautiskā Krievijas vokālās mākslas konkursa “Maskavas talanti” uzvarētāja.

Un, protams, visiem Krievijas kino cienītājiem lieliski zināmais, populārais aktieris Andrejs Čadovs (un arī viņa jaunākais brālis Aleksejs Čadovs). Čadovs ir piedalījies filmā “Klusais priekšpostenis”, kā arī Aleksandra Veledinska projektos “Dzīvais”un “Krieviskais”. Par darbu šajā filmā Andrejs Čadovs saņēma festivāla “Moskovskaja premjera” balvu nominācijā “Labākais aktieris konkursa filmā”. Par atveidotajām lomām Čadovs ne reizi vien ir saņēmis dažādas prēmijas: bijis nominants prēmijas “Nika” kategorijā “labākā vīriešu loma”, MTV prēmijas un neskaitāmu citu apbalvojumu laureāts. Viens no visspilgtākajiem kinodarbiem, kurā piedalās Andrejs Čadovs, ir seriāls “Provokators”. Arī šodien Čadovs priecē sava talanta cienītājus ar jaunām lomām. Viņa pārvērtības var vērot melodrāmā “Mīlestības melodija” un komēdijā “Dominika”.

Izrādē “Viņa donžuāniskais saraksts” veiksmīgi savijas dramatiski, melodramatiski un komēdijas motīvi. Skatītāji ne tikai izbaudīs spilgtā aktieru trio brīnišķīgo spēli, bet arī redzēs neskaitāmus sižeta pavērsienus, kas ne mirkli neļaus atslābt. Izrādes viesi visu laiku jutīsies saviļņojošu gaidu pilni. Bet izrādes fināls patiešām pārsteigs visus.

Moderna mūzika, skaistas, spilgtas dekorācijas un videoprojekcijas papildinās skatītāju izjūtu gammu un dāvās patiesu svētku sajūtu.

Biļetes var iegādāties Biļešu serviss kasēs.

Līdzīgie raksti