Eleonora, Ariadne

Latvijas dzērienu tirgus Āgenskalna tirgū

5. martā plkst. 9.00-17.00 Āgenskalna tirgū degustēsim dzērienus Latvijas dzērienu tirgū! Tirgū ieradīsies dzērienu ražotāji no visas Latvijas ar svaigām sulām, dabīgām limonādēm, kombučām, sīrupiem, vīniem, alu, sidriem un stiprākiem dzērieniem, kā arī būs iespējams iepazīt vietējo dzērienu kultūru. Pastāvīgie tirgotāji sarūpēs īpašos piedāvājumus un akcijas, bet paviljona 2. stāvā norisināsies dažādas radošās aktivitātes un spēles bērniem.

Šajā dienā tirgū būs sastopama Dabas Laboratorija no Siguldas ar svaigi spiestām sulām un imunitātes šotiņiem, Ābolis ar četru veidu karstajām un aukstajām ābolu sulām un Many Moves ar dzirkstošām limonādēm no Latvijas augiem.

Tirgū viesosies Abavas vīni no Latvijā lielākās vīna darītavas, vīndaris Ivo Immermanis, Mazburkas, Lauskis un daudzi citi ražotāji, ar kuriem varēs parunāties un uzzināt visu par dzērienu gatavošanas procesu. Ar īpašiem piedāvājumiem priecēs Valmiermuiža, kur plkst. 12.00-16.00 būs iespējams nogaršot jaunākos brūvētos dzērienus, kvasu, limonādes un alu.

Savukārt paviljona 2. stāvā notiks dažādas aktivitātes bērniem kopā ar Gardu Muti Zelteri - būs spēles, zelteru degustēšana, konkursi un balvas.

Ieeja bez maksas.

Līdzīgie raksti