Elfrīda, Sintija, Sindija

“Kosmosa velniņu piedzīvojums” muzejā “Rīgas Jūgendstila muzejs”

Šo svētdien, 16. februārī, plkst. 12.00 muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs” notiks bērnu rīts pirmsskolas vecuma bērniem “Kosmosa velniņu piedzīvojumi” kopā ar aktieriem Unu Eglīti un Mārtiņu Gaili.

Kādu dienu muzeja runcis Alberts kamīnistabā aplūkoja globusu un prātoja, kas ir aiz pasaules malas? Vai tur arī dzīvo kaķi? Vai tie ir kosmosa kaķi? Nopietnajās pārdomās viņu gan traucēja nešpetnās kaimiņu peles, kurām savās mājās bija kļuvis garlaicīgi, un nu tās draiskojās kā Blaumaņa velniņi, pasprukuši no mājām. Alberta draugiem – aktieriem Unai Eglītei un Mārtiņam Gailim – uz to skatoties, atausa prātā stāsts par kosmosa velniņu draiskulībām.

Ja arī jūs ir ieinteresējis šis stāsts, gaidīsim muzejā Rīgas Jūgendstila centrs 16. februārī, plkst. 12.00 uz bērnu rīta pasākumu pirmsskolas vecuma bērniem “Kosmosa velniņu piedzīvojumi”.

Bērnu rīts notiks muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs” Rīgā, Alberta ielā 12 (ieeja no Strēlnieku ielas). Uz pasākumu aicināti pirmsskolas vecuma bērni, kā arī viņu vecāki vai pavadošās personas. Ieejas maksa katram apmeklētājam – 3 eiro. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikt dalību iepriekš, zvanot pa tālruni 67181465, rakstot uz e-pastu: [email protected] vai sūtot ziņu muzeja Facebook lapā.

Līdzīgie raksti