Evelīna, Aurēlija, Mētra

Koncertstāstu sērijā “Koncerts pirmajā rindā” uzstāsies “Instrumenti” un Intars Busulis

Kultūrtelpā “Hanzas perons” novembrī un decembrī ar grupas “Instrumenti” un Intara Busuļa uzstāšanos turpināsies koncerstāstu sērija “Koncerts pirmajā rindā”, kuras pasākumus varēs apmeklēt nu jau divi simti klausītāju. Jānis Šipkēvics un Reinis Sējāns savus koncertstāstus piedāvās 27. un 28. novembrī, bet Intars Busulis ar “Abonementa orķestri” – 3. un 4. decembrī.

“Šobrīd, kad apstākļi liek mums distancēties vienam no otra, jo spēcīgāk izjūtam vilkmi būt tuvāk,” saka grupas “Instrumenti” dalībnieks Reinis Sējāns. “Tāpēc šoreiz bez priekškariem, petardēm un orķestriem – mēs, jūs un dziesmas, kas dziedamas līdzi. Ar nepacietību gaidām šo atkalredzēšanos!”

“Instrumenti” ir viena no visu laiku spilgtākajām Latvijas populārās mūzikas grupām. Viņu mūzika uzrunā un pārsteidz, viņu radošie eksperimenti izaicina, bet viņu koncertšovi ikreiz no jauna satricina Latvijas koncertvidi un ar katru performanci paaugstina latiņu visai industrijai.

Tādēļ vēl jo interesantāk būs viņus ieraudzīt un izdzirdēt šādā kontekstā – tuvu, blakus un intīmi. Un divatā. Jānis Šipkēvics un Reinis Sējāns aicina uz vēl nebijuši personīgu satikšanos laikā un telpā. Savā koncertstāstā kultūrtelpā “Hanzas perons” mākslinieki sola piedāvāt klausītājiem jaunu komplektu – joprojām jaudīgus eksperimentus, acu kontaktu ar skatītājiem un, protams, nozīmīgākās dziesmas, kas tapušas grupas “Instrumenti” daiļrades deviņos gados, neizpaliekot tādiem hitiem kā “Apēst Tevi”, “Zemeslodes”, “Visā visumā visums ir viss” un “HES un Tu”.

“Koncertstāsti “Hanzas peronā” mums būs ļoti īpaši – nodosim jūsu rokās mūsu jaunāko veikumu, kas šobrīd vēl ir tapšanas procesā,” savukārt uzsver Intars Busulis. “Pēdējo gadu laikā esam uzstājušies lielu un ļoti lielu auditoriju priekšā, bet šobrīd ar nepacietību gaidām tikšanos daudz intīmākā atmosfērā ar jums – mūsu tuvākajiem draugiem!”

Intars Busulis ir viens no spilgtākajiem Latvijas mūziķiem, kura ikviena uzstāšanās ir kā enerģijas un pozitīvu emociju lādiņš. Intara sadarbība ar komponistu Kārli Lāci un “Abonementa orķestri” rezultējusies daudzās koncertprogrammās, turnejās pa Latviju un ārvalstīm un vairākos veiksmīgos albumos, kam nākamajā gadā pievienosies vēl viens.

Koncertstāstu sērijas “Koncerts pirmajā rindā” apmeklētājiem būs unikāla iespēja kļūt par pirmajiem, kuriem Intars Busulis un “Abonementa orķestris” publiski piedāvās skaņdarbus no topošā albuma, kam pat vēl nav izdomāts nosaukums. Varbūt viņu uzstāšanās laikā klausītāju galvās radīsies arī tas. Dažas topošā diska dziesmas – “Dejo vientulību”, “Kad Tu meitai bizes pīsi”, “Garlaicīgi ir” un “Slieksnis” – jau nokļuvušas aktīvā radio rotācijā un pat hitu statusā, bet pārējie nospēlētie skaņdarbi kultūrtelpā “Hanzas perons” būs pilntiesīgi dēvējami par pirmatskaņojumiem.

Visi astoņi koncerstāsti katrs ilgs vienu stundu. Sākumlaiks 27. un 28. novembrī, kā arī 3. un 4. decembrī, – pulksten 18.30 un 21.00. Biļetes nopērkamas aula.lv.

Ņemot vērā valstī noteiktos aizliegumus, ideja par koncertstāstu sēriju “Koncerts pirmajā rindā” šā gada maijā radās Latvijas pasākumu industrijas augstākā līmeņa profesionāļiem – pasākumu aģentūrai “Ideju institūts”, kultūrtelpai “Hanzas perons” un tehniskajai kompānijai “GaCo”.

Līdzīgie raksti