Ilma, Skaidris

Koncerts “Vasaras impresijas”

21.jūlijā Vasaras nakts koncertā Rubenes baznīcās dārzā , 23.jūlijā Kuldīgas Sv. Katrīnas baznīcā festivālā “Kuldīgas vasaras vitrāžas” un 14. augustā Jaunmoku pils Kolonnu zālē skanēs koncerts “Vasaras impresijas”.

Koncerta programmu raksturo viegla, vasarīgi romantiska noskaņa, kuru caurstrāvo smalki niansēta un stilistiski daudzveidīga vokāli instrumentāla un instrumentāla mūzika. Emocionāli krāšņā saspēlē mūzikā satiksies Inga Šļubovska (soprāns), Dita Krenberga (flauta), Inita Malnača (čells) un Ilze Ozoliņa (klavieres).

Kamermūzikas programmā mākslinieces izvēlējušās ietvert 20./21.gs. latviešu autoru skaņdarbus, kā arī angļu komponistu mūziku. Koncertā skanēs latviešu komponistu  - Arvīda Žilinska, Elgas Īgenbergas, Jāņa Mediņa, Ivara Vīgnera, Pētera Plakida, Daces Aperānes un šī gada jubilāru Artūra Maskata un Jēkaba Jančevska mūzika, kā arī angļu komponistu  - sera Henrija R.Bišopa, Džona Ratera un Mihaela Heda opusi.

Koncertus ar VKKF atbalstu organizē biedrība “Mulino dell’arte”, Valmieras novads, Kuldīgas kultūras centrs un  Jaunmoku pils.

Līdzīgie raksti