Vizma, Klāra

Kalnciema kvartāls aicina uz bezmaksas darbnīcām bērniem

13. jūlijā plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 Kalnciema kvartālā notiks rīdzinieku un pilsētas viesu iemīļotais zemnieku un amatnieku tirgus. Visas dienas garumā apmeklētāji gaidīti arī trīs bezmaksas darbnīcās, kurās katrs varēs pats uzjaukt savu tēju, izgatavot mīļmantiņu no meldriem un iemācīties vingrot ar inventāru, ko ikviens var arast mājās.

Īpaši šajā dienā tirgū ciemosies “Daugavas lejtece”, kurā apvienojušies 8 pierīgas novadu uzņēmēji no Ķekavas, Salaspils, Stopiņiem, Ikšķiles, Ogres, Baldones, Mārupes un Ropažiem. Z/S “Ragāres” vasarā uz tirgu dodas ar vairāk nekā 10 veidu zaļumiem no sava dārza un piedāvā no tiem uz vietas pagatavot smūtijus. Latvijas uzņēmums “Birzi” pazīstamajam un veselīgajam dzērienam piešķir mazliet citu garšu – ražo dzirkstošās bērzu sulas. Svaigēdāju kūkas, veselīgus salātus un citas maltītes līdzņemšanai piedāvās “Stirna&avocado”. Lielisku saldējuma izlasi sagatavos šīs vasaras tirgus jaunums “Salds”, kuru klāstā būs kokosreikstu-laima, piparmētru, kakao, sāļās karameles, citrona un daudzas citas garšas.

Plkst. 10.00-12.00 apmeklētāji aicināti piedalīties radošā nodarbībā kopā ar “Doles tējām” – katrs varēs uzjaukt savu tējas maisījumu no dažādiem ziediem, lapām vai ogām.

Plkst. 10.00-16.00 meldru darbnīcā būs iespēja izgatavot mīļmantiņu un iemācīties, kā darboties ar meldriem.

Plkst. 12.00-16.00 varēs izvingroties kopā ar “Mazais dara” sporta vingrinājumu kartītēm. Tās ir paredzētas pirmsskolas vecuma bērniem, lai sekmētu pamatprasmes sportā.  Bērni varēs izmēģināt aktivitātes ar inventāru, ko var atrast mājās un izveidot pašiem no ikdienišķām lietām.

Dalība visos pasākumos bez maksas.

Līdzīgie raksti