Bernhards, Boriss, Rojs

Kalnciema kvartālā viesosies M.Čehova Rīgas Krievu teātra aktieri

Sestdien, 18. maijā Kalnciema kvartāla pagalmu piepildīs mūzikas skaņas, jo tirgū viesosies M.Čehova Rīgas Krievu teātris, ar kuru Kalnciema kvartāls veiksmīgi turpina sadarbību. Uz skatuves kāps vairāki zināmi teātra aktieri un izpildīs dziesmas no iemīļotām teātra izrādēm, informēja Kalnciema kvartāla pārstāve Darja Tizna.

Kā katru sestdienu Kalnciema kvartālā no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 norisināsies arī tirgus. Tirgū ir sākusies saldējuma sezona – dabīgu kārumu piedāvās “Skrīveru mājas saldējums” un “Gogelmogel”. “Sēklu muss” un Z/S “Liepas” sarūpēs veselīgus našķus no sēklām, ogām, augļiem un dārzeņiem. Šoreiz tirgū atgriežas lins – elegantas kleitas būs iespējams atrast pie “Linen Line”, lina apģērbu bērniem sarūpēs “Mans enģelis” un “Tiny Bunny” un saulgriežu svārkus varēs jau laicīgi iegādāties pie “Laimlini”.

Savukāŗt plkst. 12.00-14.00 uz Kalnciema kvartāla skatuves kāps M.Čehova Rīgas Krievu teātra aktieri un izpildīs dziesmas no iemīļotām repertuāra izrādēm “Kerija”, “Kabīrija”, “Spoks no Kentervilas”, “Odesa, Burvīgā pilsēta” un aktieru solo dziesmām.

Plkst. 12.00-14.00 galerijā darbosies privātas skolas “Domdaris” audzēkņi, kuri šoreiz mācīs citiem bērniem un pieaugušajiem, kā taisīt labirintu spēļmantas – smadzeņu mežģus. Darba rīku klāstā būs veci CD vāciņi, lodītes un pērlītes, otrreiz izmantojami papīri, dažādi kociņi un vēl viss, ko var atrast mājas skapjos vai penāļos.

Dalība visos pasākumos bez maksas.

Līdzīgie raksti