Aleksis, Aleksejs

Kalnciema kvartālā šo ceturtdien – “Sievietes mūzikā: Olga Rajecka un MARTA”

turpina vasaras kultūrprogrammas “Vasara ārā. Vasara kopā” īstenošanu un iepazīstina ar turpmākās vasaras pasākumiem, kas katru ceturtdienu bez maksas pieejami ikvienam interesentam.

Šo ceturtdien, 6. jūlijā, ar lielu jaudu notiks pirmais no tematiskā cikla “Sievietes mūzikā” koncertiem. Tā galvenā viešņa būs viena no mūsdienu spēcīgākajām sievietēm Latvijas mūzikā – Olga Rajecka, kā arī talantīgā MARTA. Ieeja pasākumā no plkst. 18.00, koncerta sākums – plkst. 20.00. Ieeja bez maksas.

Sērijas “Sievietes mūzikā” ietvaros divus augusta ceturtdienas vakarus pēc kārtas uz Kalnciema kvartāla skatuves kāps arī Kristīne Pāže, Alise Joste, Grēta Grantiņa, Elizabete Gaile un MADA, kā arī citi muzikāli pārsteigumi.

Sadarbībā ar “Jersika Records” Kalnciema kvartāls turpinās piedāvāt arī kvalitatīvus un intriģējošus pašmāju džeza projektus; jūlija vakaros kvartālā būs baudāms “Kristapa Vanadziņa Ņūorleānas kvartets”, kā arī grupa “LUPA”.

Augusta pirmajā ceturtdienā Kalnciema kvartālu pieskandinās leģendārā trijotne no Sabiles – “Pienvedēja Piedzīvojumi”, taču vakara sākumā uz skatuves kāps grupa “Embark”.

Savukārt, vasaras beigās, 24. augustā, ar vērienīgu koncertu Kalnciema kvartāla publiku priecēs grupa “The Sound Poets”, kam ar šo tradīcijām pilno Pārdaugavas pagalmu ir cieša saikne jau kopš grupas pastāvēšanas pirmsākuma.

27. augustā sadarbībā ar “Rīgas Mats” norisināsies “Šaha diena”, kurā aicināti piedalīties visi, kam nav svešs figūru izklājums uz šaha galdiņa, neatkarīgi no vecuma, pieredzes un iepriekšējām dalībām turnīros. Pieteikšanās dalībai “Šaha dienā” tiks izziņota jaunnedēļ Kalnciema kvartāla Facebook profilā.

Kalnciema kvartāla “Vasara ārā. Vasara kopā” programma ceturtdienām:
6. jūlijs – Sievietes mūzikā: Olga Rajecka un MARTA + DJ She Storms
13. jūlijs – “Kristapa Vanadziņa Ņūorleānas kvartets”
20. jūlijs –  grupa “LUPA”
27. jūlijs – “Šaha diena”
3. augusts – “Pienvedēja Piedzīvojumi” un “Embark”
10. augusts – Sievietes mūzikā: Grēta Grantiņa, Elizabete Gaile
17. augusts – Sievietes mūzikā: Kristīne Pāže, Alise Joste, MADA + DJ apvienība “Dangerous Dolphins”
24. augusts – grupa “The Sound Poets”

Ieeja pasākumos bez maksas.

Līdzīgie raksti