Modris, Matīss, Mariss

Kalnciema kvartālā skanēs "Jazzatomy" un "Snakes" džeza koncerts

30. maija ceturtdienas vakars Kalnciema kvartālā tiks pavadīts džeza noskaņās – dzirdēsim “Jazzatomy” solistes Elīnas Protektores īpašo balss tembru un džeza apvienību “Snakes”. Ieeja no plkst. 19.00, bez maksas.

Kalnciema kvartāla ceturtdienu koncertsezonu papildina arī Street Food festivāla dalībnieki, kuri katru brīvdabas koncertu priecē apmeklētājus ar virtuozi gatavotiem ēdieniem, kas top uz vietas, kā arī Kalnciema kvartāla Vīna veikala&kafe itāļu vīni.

“Jazzatomy” ir džeza mūzikas izpildītāju ansamblis, kura pilnajā sastāvā ir 13 mūziķi. Kolektīvu izveidoja divi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļas absolventi – pianists Artjoms Sarvi un dziedātāja Evilena Protektore. “Jazzatomy” apvienība ir īpaša ar neierasto mūziķu sastāvu: tradicionāls džeza ansamblis, kas sastāv no bungām, kontrabasa, klavierēm, pūšamo instrumentu sekcijas un vokāla, integrējot tajā klasisko stīgu kvartetu, Turntable mākslinieku (elektronika), Čīles tautas instrumentus, hip hopa elementus, apvienojot četras dažādas muzikālās kultūras.

“Snakes” ir jauna grupa, bet pieredzējušu mūziķu sastāvs, kas iedvesmojas no tādiem mūziķiem kā Herbijs Henkoks, Mailss Deiviss, Džons Skofīlds, Nate Smith, Joshua Redman, puma blue. Grupas sastāvā ir Davids Bejers (ģitāra), Vadims Dmitrijevs (džeza trombonists), Antons Visockis (bungas), Raimonds Petrovskis (saksofons), Harijs Krūskops (basģitāra).

Ieeja bez maksas.

Līdzīgie raksti