Mirta, Ziedīte

Kalnciema kvartāla sezonas atklāšanas pasākums jau šo ceturtdien

Kalnciema kvartāls jau šo ceturtdien, 25. maijā, aicina uz savu vasaras sezonas “Vasara ārā. Vasara kopā” atklāšanas pasākumu, kas pulcēs ne vien apkaimes un Pārdaugavas iedzīvotājus, bet arī pēc vasaras brīvdabas pasākumiem noilgojušos mūzikas mīļotājus no visas Rīgas.

Par lielisku atmosfēru Kalnciema kvartālā pasākumā rūpēsies Uldis Rudaks, kurš ieradīsies ar īpašu vinila plašu izlasi un pildīs dīdžeja pienākumus. Pirms grupas “Laika Suns”, kas šajā pavasarī atzīmē jau desmit gadus kopš savas pastāvēšanas sākuma, uz skatuves kāps grupa “city dive”.

Atgādinām, ka apmeklētāji mīļi gaidīti jau no 18:00, Kalnciema kvartāla pagalmā būs pieejami vairāki street-food ēdinātāji, darbosies āra bāri, no 19:00 – 20:00 būs īpaša cena Itālijas Markes reģiona vīnam.

Kā ziņots iepriekš, Kalnciema kvartāls, rīdzinieku iemīļotā kultūras baudīšanas un satikšanās vieta, plāno piedāvāt plašu un daudzveidīgu kultūras notikumu programmu visas vasaras garumā. Par gaidāmajiem pasākumiem rīkotāji ziņos pāris nedēļas iepriekš.

Nākamajā ceturtdienā, 1. jūnijā, Kalnciema kvartālā notiks “Ata Andersona ērģeļu trio” koncerts, pirms kura vinila plašu entuziasts Mareks Ameriks rūpēsies par īpašu muzikālo gaisotni, un 15. jūnijā notiks mini festivāls ar “RAUM”, “Sub Scribtum” un “INSPO” piedalīšanos. Vairāk informācijas par šiem pasākumiem tiks publicēta Kalnciema kvartāla sociālo tīklu platformās.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga. Ieeja tirgū un dalība pasākumos bez maksas.

Līdzīgie raksti