Andrejs, Andris, Andrievs

Kalnciema kvartālā notiks lielākais aukstās sezonas tirgus

8. februārī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā notiks lielākais aukstās sezonas tirgus, kurā Latvijas modes un dizaina zīmoli izpārdos ziemas kolekcijas apģērbus, apavus un aksesuārus par īpaši izdevīgām cenām. Tirgus sola apmeklētājiem „visaukstākās” atlaides, tomēr ar katru tirgotāju varēs kaulēties par labāko cenu. Atlaides būs iespējams meklēt visā Kalnciema kvartāla teritorijā: atjaunoto koka māju pagalmā, Vīnu veikala&kafe zālē, zilās mājas verandā un galerijas pop-up veikalā.

Tirgū “Woolings” piedāvās unikālas voiloka kurpes un zābakus, kurus iecienījusi arī leģendārā modes māksliniece Vivjena Vestvuda. Galerijas pop-up veikalā “Loviletters” palīdzēs atrast īsto filca čību pāri un pat kimono, savukārt pie latviešu zīmola “Wims” pieredzējušiem kurpju meistariem varēs pasūtīt apavus. Ja gribas iepriecināt sevi vai tuvos ar kaut ko neparastu – “Dilles Fashion Designer” veido dabā plūktu augu nospiedumus uz tekstila ar ekoprinta tehniku un “Der” šuj somas no mazgājamā papīra. Savukārt Vīnu veikalā&kafe pie itāļu vīna glāzes varēs nesteidzīgi pielaikot “Ecattus”, “Sanfashion”, “Maasa”, “Awei”, “Petra” un “Espatte” apģērbus. Piešķirt akcentus piedāvās rotu zīmoli “Astra stones”, “MIL design”, “Cepuru darbnīca”, “Anitas Zudragas pērļu rotas”, “Papīru rotu studija”. Bērnus iepriecinās “Hebe”, “Mimii” un “Zaza baby bee”. Visu veidu adījumus sarūpēs “Soner Knitwear”, “Laine's knitwear”, “Rū adījumi”, “Renate Rose”, “Cinnamon ateljer”, “Mattilde”, “3D Misha”. Piedalīsies arī sieviešu apģērbu zīmoli “Pienalote”, “Upene”, “Colorfall”, “MOSH MOSH”, “Linotēka”. Videi draudzīgas šampūnziepes un citu kopšanas līdzekļus varēs atrast pie “Daiya Vu”.

Tirgus laikā apmeklētāji aicināti iegādāties daudzveidīgas dabas delikateses, nobaudīt karstu sestdienas branču ābeļdārzā un iedzert siltu dzērienu Kalnciema kvartāla Vīnu veikalā&kafe.

Plkst. 11.00-14.00 turpinot biennāli iesildošu pasākumu ciklu “RIBOCA darbnīca”,  Kalnciema kvartāla galerijā notiks darbnīca “Dauzīšanās māksla” ar mērķi dažādos veidos aktivizēt bērnu un jauniešu radošo izpausmi, kā arī iepazīstināt ar grafiti un street art noslēpumaino pasauli un, protams, pamēģināt visu pašiem. Šajā reizē būs iespēja apgūt jaunas tehnikas un ideju ģenerēšanas metodes kopā ar Rīgas grafiti un ielu mākslas pētnieku Rihardu Bražinski, kā arī skolas “Domdaris” skolēniem. “Riboca darbnīca” cikls tiek organizēts, iedvesmojoties no gaidāmās Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles (RIBOCA2 ) tēmām un procesiem. Katru sestdienu Kalnciema kvartāla galerijā tiek gaidīti visi interesenti un jo īpaši bērni un jaunieši uz bezmaksas darbnīcām.

Praktiska informācija: Darbnīcas notiek Kalnciema kvartāla galerijā katru sestdienu no plkst. 11.00 līdz 14.00. Dalība bez maksas. Visi nepieciešamie materiāli tiek nodrošināti.

Savukārt plkst. 11.00-15.00 Brūnās mājas zālē ar stikla mākslinieci “Ledeni” veidosim brošas no stikla gabaliņiem visās varavīksnes krāsās. Darbnīcas laikā katrs varēs pats izveidot piespraudi. Vēlāk darbi tiks kausēti speciālā stikla krāsnī “Ledenes” darbnīcā. Gatavās stikla brošas varēs saņemt pēc nedēļas pie “Ledenes”.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.

Līdzīgie raksti