Modra, Francis, Dmitrijs

Kalnciema kvartālā ceturtdienās bezmaksas koncerti; šo ceturtdien - džeza vakars

Tradīcijām bagātais Kalnciema kvartāls svin vasaras sākšanos ar pirmo sezonas džeza vakaru programmas “Vasara ārā. Vasara kopā” ietvaros, kas notiks ceturtdien, 1. jūnijā.

“Ata Andersona ērģeļu trio” (Atis Andersons Andris Buiķis un Āris Ozols)  ir vienīgais klasiskais Hammond ērg̒eļu trio Baltijā. Ar plašām dinamikas un tembrālajām iespējām no trausli maigas krāsas līdz pacilājoši spēcīgam skanējumam, Hammond ērģeles kļuvušas par pasaulslavenu instrumentu, kas apbūris māksliniekus dažādos mūzikas žanros un uzrunājušas klausītājus daudzu gadu garumā. Trio repertuārs sastāv no pianista, ērģelnieka un komponista Ata Andersona orig̒inālmūzikas džezroka, funk un groove žanros, džeza standartiem un mūsdienu komponistu darbiem. Tas apvieno izteiktus rock un funk mūzikas ritmus ar izsmalcinātiem džeza tradīcijas un fusion elementiem harmonijās un improvizācijās.

Ieeja pasākumā no 18:00, par lielisku atmosfēru ar īpašu vinila plašu izlasi rūpēsies DJ Mareks Ameriks, vinila plašu entuziasts un ierakstu kompānijas “Jersika Records” īpašnieks, kas sadarbojies ar lieliskiem pašmāju un starptautiskiem džeza māksliniekiem, tostarp “Ata Andersona ērģeļu trio”, un izdevis vairāk kā divdesmit džeza studijas ierakstus.

Kā ierasts, Kalnciema kvartāls rūpēsies par to, lai Pārdaugavas apkaimes un visas Rīgas iedzīvotājiem un viesiem tiek nodrošināts lielisks vakars; pasākuma laikā darbosies kafejnīca, būs pieejama izcila kafija un daudzpusīga streetfood virtuve. Laika posmā no 19:00 – 20:00 īpaša cena vīnam no Itālijas Markes reģiona.

Nākamās nedēļas ceturtdienā, 8. jūnijā, Kalnciema kvartālā notiks pārceltais grupas “Laika Suns” koncerts, kurā īpašie viesi būs grupa “city dive” un DJ Uldis Rudaks. Savukārt, 15. jūnijā uz Kalnciema kvartāla pagalma skatuves kāps trīs grupas – “RAUM”, “INSPO” un “Sub Sriptum”.

Vairāk informācijas par pasākumiem atrodamas Kalnciema kvartāla sociālo tīklu vietnēs, aicinām sekot līdzi informācijai fb.com/kalnciemaiela

Līdzīgie raksti