Indriķis, Ints, Namejs

Kalnciema kvartālā atzīmēs Starptautisko putras dienu

12. oktrobrī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirgū atzīmēsim Starptautisko putras dienu, un aicinām uz vēlajām brokastīm Vīnu veikalā&kafe. Ēdienkartē, protams, putra! Savukārt darbnīcā bērni mācīs citiem bērniem, kā pagatavot savu zīmogu no dzēšgumijas.

Tirgū pie “Graud kafe” varēs iegādāties superproduktu – dzīvā grauda biezputru, kas ir unikāla pēc ķīmiskā sastāva un bagāta ar vairāk kā 15 uzturvielām. Lai putru padarītu saldāku, iesakām doties uz “Zelta Zaptes” stendu pēc ievārījumiem. Katrai zaptei ir savs nosaukums, tāpēc tā var būt arī kā garda dāvana, piemēram, Sirdsdāma Aronija, Melnā pantēra, Medību nakts un citas. Savukārt “Mežrozītes.lv” ir vienīgie, kas piedāvā mežrozīšu ievārījumu, viņu piedāvājumā ir arī pīlādžu, rabarberu un cidoniju garšas. Putrai klāt var likt arī svaigas dzērvenes, ko piedāvā Z/S “Dzērvenīte” no Saldus novada. Ja dzērvenes par skābu, tad dažādas sukādes piedāvā “Nature Gift” un Viesturs no “Tepat” – pie viņa var atrast pat sukādes kopā ar ingveru.

Īpaši šajā reizē tirgū ienāks jaunumi – “Meistars Sarkaņos” ar ozolzīļu kafiju un “LifeTree Cheese”, kas piedāvā augstākā labuma fermentētus un nogatavinātus indijas riekstu produktus, piemēram, pēc tradicionālām siera ražošanas metodēm ir radīts kamamvērts, kas ir vegāniska alternatīva kamambēram, vicotta – alternatīva rikottai, kā arī dažādi krēmi – maurlociņš, melnā trifele un citi.

No plkst. 12.00 līdz 13.00 Vīnu veikalā&kafe Natālija Provornaja no “Graud Kafe”, kas ir Ajurvēdas pārtikas tehnoloģe, gatavos putru no dzīvajiem graudiem, un ikviens ir laipni aicināts vēlajās brokastīs. Piedāvājumā būs putras ar dažādām garšām un sastāvdaļām.

No plkst. 12.00 līdz 14.00 privātas sākumskolas “Domdaris” audzēkņu vadībā taps zīmogi, kuriem par pamatu izmantos dzēšgumijas. Un no visiem zīmogu nospiedumiem tiks izveidots kopīgs stāsts. “Domdara” audzēkņi Kalnciema kvartāla tirgū ciemojas reizi mēnesī. Tā ir jauna mācību metode, jo bērni māca citus bērnus, tādā veidā attīstot komunikācijas un vadības prasmes. Darbnīca notiks galerijā.

Dalība visos pasākumos bez maksas.

Līdzīgie raksti