Bernhards, Boriss, Rojs

Šodien Kalnciema kvartālā atklās brīvdabas koncertsezonu

Cetrtdien, 16. maijā, no plkst. 19.00 Kalnciema kvartāla dārzā notiks brīvdabas koncertsezonas atklāšana – Rīgā viesosies Baltimoras hiphoperis Wordsmith, bet vakaru iesildīs repa frīstaila apvienība “Brīvrunu” projekts, informēja Kalnciema kvartāla pārstāve Darja Trizna.

Kā pastāstīja Darja, 2019. gada Kalnciema kvartāla brīvdabas koncerti notiks katru ceturtdienu, sākot no 16. maija, katru reizi piedāvājot dažādu žanru mūziku un iepazīstinot ar talantīgākajiem Latvijas un ārzemju mūziķiem.

Šogad īpaši jāizceļ leģendārais estrādes mūzikas kvartets “Eolika” un poproka apvienība “Lādezers”, kas koncertos atskaņos savus zināmākos hitus un aicinās dziedāt līdzi. Sezonas laikā ceturtdienu vakari tiks veltīti dažādiem mūzikas stiliem – ļausimies roka noskaņām kopā ar Latvijas rokgrupām “Indigo” un “Omertà”, izbaudīsim elektronikas un eksperimentālo mūziku, uzstāsies arī pašmāju un ārzemju džeza virtuozi, talantīgi vokālisti un dziesminieki no dažādām pasaules valstīm. Šīs sezonas laikā gaidāmi vairāki pārsteigumi – muzikālās programmas papildinājumi ar viesmāksliniekiem.

Šogad katrā koncertā darbosies aptuveni 10 brīvdabas kafejnīcas, kas uz vietas gatavos dažādu valstu street food un piedāvās itāļu vīnus no mazajām Markes reģiona vīna darītavām.

Līdzīgie raksti