Vera, Vaira, Vairis

Kā izvēlēties stilīgas māmiņu drēbes katram augumam?

Iespējams, daudzas no jums pirms bērna piedzimšanas piekopa aktīvu dzīvesveidu, visas dienas garumā valkājot biznesa kostīmus, bet vakarā - kleitas un augstpapēžu kurpes.

Nav jābūt gaišreģim, lai saprastu, ka  līdz ar bērna ienākšanu  jūsu dzīvē viss ir mainījies – arī  dzīvesveids un ģērbšanās stils. Zemie papēži aizstājuši augstpapēžu kurpes, bet džinsi - svārkus un kleitas. Un jūs ļoti interesē, cik viegli ir atrodams barošanas krūšturis internetā, vai ne?

Pat ja tas tā ir, tas nebūt nenozīmē, ka jums vajadzētu izskatīties kā pelēkai pelei. Ja jūs pat esat pārgurusi kā darba zirgs,  jūs joprojām esat sieviete - labestības, gudrības, skaistuma un maiga spēka iemiesojums. Tas nozīmē, ka jums jābūt skaistai un koptai, tikai mazliet vairāk jādomā par savām (un arī bērna) ērtībām! Ieskatieties pilsetasmode.lv – te lielā izvēlē pieejami apģērbi grūtniecēm un arī jaunajām māmiņām.

Bikses vai svārki?

Izvēlieties to, kas jums ir ērtāk. Patīkamāk un vieglāk ir pastaigāties kopā ar bērnu biksēs vai džinsos, it īpaši aukstā vai lietainā laikā. Tajā pašā laikā varētu iegādāties ne tikai ērtus modeļus ar vidēju un augstu vidukli, bet arī nestandarta krāsu un stilu bikses.

Tomēr bieži vien jūs joprojām vēlaties piešķirt savam tēlam skaistumu un sievišķību. Šajā gadījumā iesakām veidot komplektus, par pamatu ņemot ērtus svārkus kopā ar visdažādāko krāsu kardigāniem, “bītlenēm” un puloveriem.  Arī trikotāžas un vilnas kleitas ir laba izvēle, neaizmirstot papildināt visu ar mājīgām un siltām, daudzkrāsainām zeķubiksēm un stilīgām ērtām kurpēm.

Tāpat iesakām iegādāties labas kvalitātes zīmolu džinsus no premium un luksusa segmenta. Ir ļoti svarīgi, lai šāda detaļa kā džinsi nezaudētu savu formu, vienmēr labi izskatītos un izceltu jūsu stilu. Ja jūsu džinsi ir labas kvalitātes un pieguļoši, jūs vienmēr tajos izskatīsities ļoti labi.

Ērtas virsdrēbes pastaigām ar mazajiem  ir: 
● īss mētelis
● parka
● ādas jakas
● jakas ar kapuci

Neiesakām valkāt garus mēteļus un kažokus, tie apgrūtina kustības un manevrēšanas spējas ar bērnu ratiņiem.

Tagad ir daudz ērtu un interesantu virsdrēbju, kas gandrīz vai īpaši radītas pastaigām ar bērniem  tuvākajā parkā vai rotaļu laukumā. Tie ir  aitādas mēteļi, īsi vilnas un kašmira mēteļi, dažādas jakas, kas pasargā  no vēja un sasilda aukstā laikā.

Parka ir iegarenas jakas variants, kas ir ļoti funkcionāla lielā kabatu skaita dēļ - ārējās un iekšējās, slēptās un pat virs galvas. Tai vienmēr ir silta odere, un visbiežāk - noņemama. Iesakām jums iegādāties šo ērto un neaizstājamo apģērba gabalu un papildināt izvēli  ar modernām  cepurēm, šallēm un cimdiem.

Lai dotos pastaigā ar mazuli, labāk izvēlēties ērtus, bet modernus apavus ar zemiem papēžiem vai plakanu zoli. Jums jārūpējas par kājām, kuras ātri nogurst, bet skriet pakaļ mazulim augstpapēžu kurpēs nav prātīga doma.

Līdzīgie raksti