Indriķis, Ints, Namejs

Jūrmalā notiks Francijas džeza pianista Armela Dipā albuma pirmatskaņojums

6. decembrī plkst. 19:00 viesnīcā "TB Palace Hotel & Spa" (Jūrmala, Pilsoņu iela 8) “Francijas dienās Jūrmalā” uzstāsies viens no mūsdienu visspilgtākajiem komponistiem un džeza pianistiem Armels Dipā. Koncertā mūziķis klausītājiem pirmo reizi atskaņos skaņdarbus no sava jaunā albuma "Automne 2019 • Laugère Song(s)". Tāpat vakara viesus gaida izsmalcinātas vakariņas franču stilā no restorāna TB Palace šefpavāra.

Armels Dipā ir bezgalīgi talantīgs un drosmīgs jauna formāta mākslinieks, kas nepārtraukti turpina savus radošos meklējumus. Pēc Parīzes Nacionālās augstākās mūzikas un deju konservatorijas džeza klases absolvēšanas Dipā pilnveidoja savu meistarību klubos, spēlēja dažādos ansambļos un sniedza vairāk nekā tūkstoti koncertu 400 pilsētās visā pasaulē. Uzstājies kopā ar tādām džeza zvaigznēm kā Sandra Nkakē, Anrī Teksjē un Deivids Links. 2013.gadā Dipē kopā bundzinieku Korentīnu Rio izveidoja elektrodžeza duetu WaterBabies.

Dipē radošos panākumus vairākkārt ir pamanījuši arī kritiķi. Viņa kontā ir uzvara populārajā džeza konkursā Rezzo Focal Jazz à Vienne un neskaitāmas citas balvas. Īpašs mākslinieka lepnums ir 164 viņa skaņdarbu iekļaušanu SACEM — Francijas autoru, komponistu un izdevēju biedrībā. Tāpat Armels kā oriģinālmūzikas veidotājs, aranžētājs un izpildītājs vairākus gadus ir strādājis ar tādiem populāriem franču kinorežisoriem kā Mišels Gondrijs, Kristofs Onorē un Arno Deplešēns.

2018.gadā Armels izveidoja savu projektu — Home Piano Live, ar kuru viņš apceļo Eiropu un Āziju, sniedzot koncertus visnegaidītākajās un oriģinālākajās vietās.

Līdzīgi Debisī un Satī skaņdarbiem, Armela Dipē melodijas ieved klausītājus sapņu pasaulē, ļaujot pilnībā izbaudīt mirkli. Koncerts TB Palace kļūs par neaizmirstamu tikšanos visiem džeza un neoklasikas cienītājiem. Vakara viesi izbaudīs neticamo mākslinieka enerģiju un spožo šedevru izpildījumu.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tīklā.

Līdzīgie raksti