Agnese, Agnija, Agne

Jelgavā ar svinīgu koncertu atklās brīvdabas koncertzāli “Mītava”

13. septembrī pulksten 19.00 ar svinīgu koncertu atklās Brīvdabas koncertzāli “Mītava” Jelgavā, Pasta salā. Programmā latviešu un pasaules mūzika, aicinot doties muzikālā ceļojumā līdz pat Argentīnai, kā arī Māras Zālītes un Jāņa Lūsēna jaundarba “Kā ābeļdārzs tu brīvība” pirmatskaņojums.

Koncertā piedalās panākumiem bagāti mūziķi un mākslinieki no Jelgavas – Jelgavas kamerorķestris, diriģents Aigars Meri, Jelgavas Bigbends, diriģents Raitis Ašmanis, Meiteņu koris “Spīgo”, diriģente Līga Celma – Kursiete, kā arī Starptautisku konkursu laureāts – pianists Juris Žvikovs un viena no Latvijas spēcīgākajām džeza dziedātājām Elza Rozentāle. Tāpat sagaidāmi dažādi pārsteigumi ar Jelgavas spožāko solistu – Juris Vizbulis, Katrīne Bindre, Madara Buškevica, Uldis Timma  un Inguss Leilands – piedalīšanos.

Šajā vasarā brīvdabas koncertzālē “Mītava” Jelgavā, Pasta salā noslēdzās unikālās jumta konstrukcijas būvniecības darbi, paplašinot perspektīvas brīvdabas kultūras notikumu rīkošanai un radīšanai. Uz brīvdabas koncertzāli jelgavnieki un pilsētas viesi var nokļūt, šķērsojot Baltijā unikālo gājēju tiltu Mītava. Tikpat unikāls kā tilts ir arī jaunais koncertzāles jumta pārsegums un konstrukcijas. Tas ir vienīgais šāda veida jumts Baltijā, tāpēc arī koncertzālei dots “Mītava” vārds.

Tikpat būtisks kā jumta vizuālais skats ir arī tā funkcionalitāte. Ja iepriekš brīvdabas pasākuma apmeklējumu varēja sabojāt neparedzēti laika apstākļi, tad turpmāk šādu nepatīkamu mirkļu vairs nebūs.

Koncertzāles atklāšanas viesiem būs iespēja iepazīt Jelgavu arī kā festivālu un skulptūru pilsētu. Visas vasaras garumā Jelgavā, Pasta salā, interesentus aicināja Baltijā lielākais smilšu skulptūru parks, kurā apskatāmi 16 lielformāta smilšu tēlniecības darbi par tēmu antīkā pasaule. Skulptūru parks koncerta viesiem būs pieejams bezmaksas.

Biļetes uz koncertu visās “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Līdzīgie raksti