Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Jaunmoku pilī norisināsies ikgadējie Dārza svētki

Svētdien, 7. jūlijā, Jaunmoku pilī norisināsies ikgadējie Dārza svētki. Šogad tie sola daudz romantikas ar tēmu “Mirkļa burvība”, informēja Jaunmoku pils pārstāve Ziedīte Začeste.

Plkst. 13.00 svētki tiks atklāti ar pūtēju kvinteta “Rīga” koncertu, vēlāk ikviens varēs doties aizraujošā ekspedīcijā pa pils parku. “Ieklausīsimies parka mūzikā un stāstos par aizgājušajiem un gaidāmajiem laikiem. Ļaujoties impulsīvam spēles priekam, atvērsim romantiskās parka fotosaliņas – visu svētku dienu te norisināsies fotoplenērs,” tā Ziedīte Začeste.

Savukārt plkst. 15.30 varēs ļauties dziesmām un iedvesmas sarunām kopā ar literāti Janu Egli un Austrasbērniem, bet vakara koncertā plkst. 18.00 baudīt izcilu mākslinieku – šā gada jubilāru Kristīnes Zadovskas un Jāņa Lūsēna koncertprogrammu ar neiztrūkstošu skatuves kolēģa un drauga Zigfrīda Muktupāvela līdzdalību.

Svētkus bagātinās foto izstādes, radošās darbnīcas, amatnieku tirdziņš, Zīmes Centra unikālais piedāvājums un vizināšanās zirga pajūgā. Par gardu maltīti un atspirdzinājumiem rūpēsies kafejnīca “Liepaleja”.

Dienas pasākumi ir bez maksas. Vakara koncerta biļetes pieejamas Jaunmoku pils un "Biļešu paradīzes" kasēs.

Informācija: www.jaunmokupils.lv.

Līdzīgie raksti