Ilma, Skaidris

Jāņu tirgus Kalnciema kvartālā 21. un 22. jūnijā

21. un 22. jūnijā plkst. 13.00-21.00 Kalnciema kvartālā norisināsies Jāņu tirgus. Tirgū varēs sagatavoties un saposties Jāņu svinībām, jo visu nepieciešamo sarūpējuši zemnieki, mājražotāji un amatnieki no visas Latvijas.

Otrdien un trešdien tirgū varēs atrast tradicionālos Jāņu gardumus – “Latgolys golds” parūpējies par speķi, kvasu, ķiploku grauzdiņiem un Jāņa rudzu maizi, kā arī Līgas saldskābo maizi, savukārt “Saules klaips” gatavos īpašās svētku speķmaizes ar zaļumiem.

Pie “Olalā” varēs iegādāties paipalu gaļas šašliku “Līga un Jānis”, ko cept uz grila, bet pie “Idilles” būs iecienītie “burbur” gurķīši. Tirgotāji sagatavojuši aitas, kazas un govs sieru, lauku maizi, Līgo kaņepju-ķimeņu sviestu, kūpinājumus, kūkas, Latvijas ogas un sezonālos zaļumus, ko celt svētku galdā.

Ābeļdārzā varēs baudīt dažādu šķirņu alu, vīnu un citus atsvaidzinošus dzērienus. 21. jūnijā pievienosies vairāki “Street Food” ēdinātāji – “Pica Ansamblis” vārīs dārzeņu sautējumu un gatavos burgerus, “NataCafe” taisīs plovu, “GustameChurros” parūpēsies par spāņu saldajiem čurros, bet jaunas saldējuma garšas būs sagādājis “Skrīveru saldējums”. 

Savukārt pie amatniekiem varēs piemeklēt tērpus un rotas Jāņu vakaram, kā arī oriģinālus darinājumus no koka, māla traukus un daudz ko citu.

Tirgus būs rotāts ar meijām, un katrs varēs iegādāties smaržīgas Jāņu zāles, uzpīt vainagu, vai arī iegādāties jau gatavu, ar ko doties sagaidīt vasaras saulgriežus.

Darba laiks:
21. jūnijā 13.00-21.00
22. jūnijā 13.00-21.00
25. jūnijā tirgus nenotiek

Līdzīgie raksti