Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

Izskanējis pirmais “Enkurfests”. FOTO

Sestdien, 11. jūlijā Rīgā norisinājās pirmais Enkurfests pulcējot mūzikas, alus un street food cienītājus. “Ziemeļu Enkura” alus darītavas pagalmā Matīsa ielā visas dienas garumā apmeklētāji varēja izbaudīt īstu festivāla atmosfēru.

Enkurfestu atklāja kosmiskās mūzikas grupa “Galaxy Bosons”, pēc tam sekoja instrumentālā roka trio "Doni Tondo", rokkamerorķestris "Sonntags Legion", neordinārā latviešu mūziķe Katrīna Gupalo un leģendārā pankroka grupa PND. Festivāla noslēgumā notika ilgi gaidītais, mītiem un leģendām apvītais “Noslēpumainais Akts”, kurā, kā izrādās, sadziedājās grupa Mazais Princis, Žoržs Siksna, Katrīna Gupalo un Enkurfesta koris. Par karsto atmosfēru visas dienas garumā gādāja lieliskais DJ Toms Grēviņš.

Ziemeļu Enkurā jau agrāk rīkoti koncerti, stāstu vakari, filmu vakari un citi pasākumi, taču “Enkurfests” ir līdz šim vērienīgākais pasākums. Pēc vairāku mēnešu pauzes šis bija pirmais "Ziemeļu Enkura" pasākums šajā vasaras sezonā. Brūvkrogs durvis apmeklētājiem vēra 2018. gada februārī un kopš tā laika ir uzbrūvēti vairāki desmiti dažādu alus veidu, kas iekļauti regulārajā apritē, kā arī tiek turpināta jaunu alus recepšu un šķirņu radīšana. “Ziemeļu Enkurs” ir viena no trīs alus darītavām Rīgas “Alus kvartāla” saimē.

Jau paziņots, ka otrais “Enkurfests” notiks 2021. gada 10. jūlijā. Enkurfestu organizē brūvrkogs "Ziemeļu Enkurs" sadarbībā ar koncertaģentūru "Aira Laiviņa Artists".

Līdzīgie raksti