Baiba, Barbara, Barba

Itāļu tirgus Kalnciema kvartālā

17. septembrī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā norisināsies ikgadējais Itāļu tirgus, kurā sagaidīsim rudeni Itālijas noskaņās - tirgus apmeklētāji varēs nobaudīt plašu klāstu ar Itālijas delikatesēm un vīniem Kalnciema kvartāla ābeļdārzā, kā arī apgūt itāļu valodas pamatus un iepazīt Itālijas mākslu kopā ar itāļu valodas un kultūras centru.

Malkas krāsnī ceptas itāļu picas un krēmīgas pastas uz vietas tirgū gatavos “Taste Maker”, ar gardiem gelato cienās “Bliss Gelato”, bet īstu itāļu kafiju un karsto šokolādi varēs nogaršot pie “Arabica.lv”. Citronu limoncello un apelsīnu arancello varēs baudīt pie “Spirits By Roberto”, savukārt Kalnciema kvartāla “Vīnu veikals” būs sarūpējis vīnu izlasi no Itālijas Markes reģiona mazajām vīna darītavām, kā arī plašu klāstu ar olīveļļām. Dažādas Itālijas delikateses varēs atrast pie “Luigi delikateses”, bet tirgus iknedēļas tirgotāji būs sagatavojuši pesto, cietos un mīkstos sierus un fokačas.

Plkst. 11.00-15.00 itāļu valodas un kultūras centrs “L’Italii” rīkos radošo darbnīcu bērniem “Joks ar Monu Lizu”, kurā tirgus jaunākie apmeklētāji varēs uzzināt interesantus faktus par Leonardo da Vinči slaveno gleznu, līmēt kolāžas un veidot paši savu Monu Lizu.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga, LV-1046.

Līdzīgie raksti