Kāpēc restorāna dāvanu karte ir vislabākā dāvana. TOP 5 restorāni, kurus izvēlēties

Restorānu dāvanu karte ir patiesi universāla dāvana svētkos, un tā spēs iepriecināt ikvienu saņēmēju. Daudz un dažādie varianti, ko piedāvā FromMe, ļaus jums izvēlēties pašu labāko un atbilstošāko dāvanu karti, lieki nelauzot galvu par to, ko un kā dāvināt. Aplūkosim 10 būtiskus iemeslus, kas pierāda, ka tieši restorānu dāvanu karte ir pati labākā dāvanas izvēle ne tikai no dāvinātāja, bet arī saņēmēja skatu punkta.

1. Dāvana, no kuras tu nespētu atteikties

Visiem zināms, ka viens no dāvanu izvēles priekšnoteikumiem ir - dāvināt to, ko pašam gribētos saņemt. Tātad, ja restorānu dāvanu karte tev kā saņēmējam šķistu vērtīga un noderīga dāvana, tad, lieki nedomājot, esi nonācis uz pareizā ceļa.

2. Lieliska iespēja sanākt kopā

Visbiežāk restorānus apmeklē nelielā draugu, radu vai ģimenes lokā, tāpēc, uzdāvinot dāvanu karti, tu sniedz saņēmējam arī lielisku iespēju pavadīt laiku kopā ar mīļajiem, ne vien baudot garšīgu maltīti, bet arī vienam otra sabiedrību.

3. Dāvanu karte kā uzaicinājums uz randiņu

Restorāna atmosfēra un izcili pagatavots ēdiens - tie ir galvenie faktori, kas nosaka, ka restorāns nudien ir viena no labākajām un veiksmīgākajām randiņu norises vietām. Dāvanu karte restorānā var noderēt kā uzaicinājums uz randiņu neatkarīgi, vai tas ir pirmais, vai desmitais randiņš.

4. Iespēja vienkārši baudīt, aiztaupot trauku kaudzi

Ne jau nu visi esam dzimuši šefpavāri, un patiesi daudzi savus ikdienas pienākumus virtuvē veic ar lielu nepatiku un grūtībām. Restorānu dāvanu karte ir zelta vērta dāvana tieši šādiem cilvēkiem - tā ļaus aiztaupīt galvassāpes, rokoties starp katliem, pannām un visdažādākajiem pārtikas produktiem, un sniegs iespēju vienkārši baudīt nevainojamu maltīti.

5. Lieliska dāvana jebkuram

Nav noslēpums, ka iespēju notiesāt lielisku ēdienu novērtēs ikviens - gan vīrieši, gan sievietes, gan arī bērni. Bagātīgais ēdienu klāsts ļaus katram izvēlēties sev visiecienītāko maltīti - izsmalcinātu, sātīgu, vieglu vai gluži vienkārši gardu - un dāvās iespēju uz mirkli ļauties vienīgi garšai un lieliskai sabiedrībai.

6. Dāvana, kas ļaus apceļot pasauli

Kurš gan būtu domājis, ka iespējams aizceļot līdz tālākajiem zemeslodes nostūriem, neizbraucot no pilsētas? Viens no galvenajiem kultūras aspektiem ir ēdiens, un arī tepat, pie mums, ir iespējams nobaudīt visdažādāko valstu tradicionālās maltītes - sākot ar Itālijas un Āzijas un beidzot ar meksikāņu virtuvi.

7. Dāvana Zero Waste piekritējiem

Arvien biežāk sabiedrību pāršalc dažādi jautājumi par to, kā saglabāk iespējami dabīgu vidi, nepiesārņojot ar atkritumiem. Mūsu starpā Zero Waste ideoloģijas piekritēju ir ne mazums, tāpēc restorānu dāvanu karte ir lielisks veids, kā uzdāvināt ko patiesi noderīgu un pilnībā izmantojamu. Un vēl labāk - FromMe piedāvā dāvanu kartes, kas izmantojamas elektroniski, tādējādi ļaujot pilnībā izvairīties no atkritumu radīšanas.

8. Ātra un ērta iegāde

Bezgala daudzus nogurdina ilgā staigāšana pa veikaliem, meklējot ideālo dāvanu, tāpēc dāvanu kartes iegāde tiešsaistē ir izcils risinājums nogurušajiem un steidzīgajiem. Piemēram, iegādājoties dāvanu karti  FromMe.lv, būs pagājušas vien nepilnas 5 minūtes, kad īstā dāvana būs jau rokā.

9. Dāvanas risinājums jebkādam budžetam

Dāvanu kartes iespējams iegādāties ļoti plašā cenu diapazonā, tādējādi sniedzot iespēju no pieejamā klāsta atlasīt sev vispiemērotāko. Sākot ar dāvanu karti picērijā vai krogā, kur būtiskākais uzsvars tiek likts uz sātīgu maltīti un labu kompāniju, beidzot ar ārkārtīgi prestižiem un smalkiem restorāniem, kur galvenais ir izsmalcināts un kvalitatīvs ēdiens, labs vīns un izcila gaisotne.

10. Dāvana formālās situācijās

Reizēm, kad jāpasniedz dāvana kolēģim, klientam vai partnerim, nākas lauzīt galvu par to, kas tad būtu atbilstošākais tik lietišķās attiecībās un ar ko vismazāk varētu nošaut greizi. Restorānu dāvanu karte, it sevišķi, ja restorāns ir gaumīgs un labi zināms, ir lielisks risinājums šādos gadījumos, jo, kā zināms, ikviens būs pateicīgs par iespēju garšīgi paēst.

Kuru restorānu izvēlēties?

Kā redzams, iemeslu izvēlēties dāvināt dāvanu karti restorānā ir gana daudz. Nākamais solis ceļā uz dāvanas izvēli ir restorāna izvēle! Aplūkosim TOP 5 restorānus, kurus izvēlas FromMe.lv dāvanu karšu centra klienti. Katrs piedāvā ko īpašu un atšķirīgu!

1. Restorāns FERMA - gastronomisks piedzīvojums īstiem gardēžiem

Katrs restorāna FERMA apciemojums ir kā izglītojošs, gastronomisks piedzīvojums. Vasarā  viesi siltās saules gaismas pielietajā terasē var izbaudīt FERMAS kūpinātavā pārdomāti pagatavotus ēdienus, kuri uzkurina apetīti, un sniedz patiesa baudījuma sajūtu pašā pilsētas centrā. Restorāna interjers ir patiesa dizaina paraugs, un FERMAS viesi var baudīt izmeklētu vīnu klāstu, kas patīkami pārsteigs pat pieredzējušākos vīna pazinējus.
Izvēlies: Restorāna FERMA dāvanu karte

 


2. Restorāns "Gadalaiki" - īstā vieta, lai vērotu gadalaiku rotaļas Siguldas gleznainajā ainavā

"Gadalaiki" ir viesnīcas "SPA Hotel Ezeri" restorāns, kas atrodas gleznainām dabas ainavām caurvītajā Siguldā. Restorāna augstie griesti un stiklotā siena rada īstu brīvības sajūtu, un padara restorānu ļoti plašu un gaismas piepildītu. Restorāna plašajā ēdienkartē ko debešķīgu un vēl nebaudītu atradīs gan klasiskās, gan modernās virtuves piekritēji.
Izvēlies: Restorāna "Gadalaiki" dāvanu karte

 

3. Trīs kārtu vakariņas pārim restorānā Le Sommet - Rīgas panorāmas un garšu mīlētājiem

Šī dāvanu karte iekļauj romantiskas vakariņas diviem, baudot 3 ēdiena kārtas, glāzi reibinoši garda vīna un ekskluzīvu pilsētas panorāmu, kas paveras no 11. stāva. Šī ir lieliska dāvana, ko baudīt divatā kāzu jubilejā, Valentīndienā vai citos svētkos, kuros vēlies uzdāvināt kvalitatīvi pavadītu laiku kopā!
Izvēlies: Romantiskas trīs kārtu vakariņas un glāze vīna 2 personām restorānā Le Sommet

 

4. Romantiskas vakariņas un nakts viesnīcā pie ezera 2 personām - romantiska dāvana par demokrātisku cenu

Visiem romantiski noskaņotajiem patiks atpūta jaunajā, skaistajā viesnīcā Baltvilla, kas lepni slejas pašā Baltezera krastā. Piedāvājums izceļas ar demokrātisku cenu un to, ka garantēts lieliski pavadīts laiks. Dāvanas saņēmēji no sirds izbaudīs gardas vakariņas ar vīna glāzi restorānā Baltvilla, kā arī viesnīcas skaisto apkārtni un telpas. Šī ir lieliska dāvana vecākiem vai mīļotajam cilvēkam, kas iepriecinās gan ar lielisko servisu, gan ar dabas tuvumu.
Izvēlies: Romantiskas vakariņas un nakts viesnīcā pie ezera 2 personām

 

5. Tex-Mex Republic - pikantās Meksikas virtuves mīlētājiem

Tex-Mex omulīgajā gaisotnē ģimenes vai draugu kompānijas var baudīt gan pikantās Meksikas garšas, gan labākos Eiropas ēdienus kopā ar atspirdzinošiem dzērieniem. Atšķirībā no citiem minētajiem restorāniem, Tex-Mex izceļas ar nepiespiestu gaisotni un dzīvīgām krāsām. Izvēloties Tex-Mex dāvanu karti, tiek uzdāvināta iespēja baudīt Latvijā plašāko burritos piedāvājumu, kā arī izcilākos Teksasas burgerus Latvijā. Tāpat Tex-Mex piedāvā arī perfektu grilētas gaļas ēdienu izvēli – nevainojami pagatavotus steikus, mutē kūstošas ribiņas un pikantus vistas spārniņus.
Izvēlies: Tex-Mex Republic restorāna dāvanu karte

Apskati visas FromMe restorānu dāvanu kartes. Ja vēlies aplūkot vēl citas dāvanu idejas, iedvesmu vari smelties FromMe.lv dāvanu katalogā!

Līdzīgie raksti