Baiba, Barbara, Barba

Grima bāze – izvēles un lietošanas nianses

Grima bāze līdzīgi tonālajam krēmam palīdz izveidot ilgnoturīgu un vizuāli kvalitatīvu grimu. Lai arī abiem kosmētikas produktiem ir līdzīgas īpašības, tomēr katram ir arī būtiskas atšķirības un visefektīgāk ir lietot abus produktus kopā.

Pareizi izvēlēta un atbilstoši lietota grima bāze palīdz samazināt izmantotā grima daudzumu un nedaudz atvieglo arī tā uzklāšanu. Ko ņemt vēra piemeklējot un lietojot grima bāzi, lasiet raksta turpinājumā.

Uzklāšanas secība

Grima bāze tiek uzklāta pēc mitrinošā krēma un pirms tonālā krēma. Tieši grima bāzes radītais gludais pamatslānis ļauj uzklātajam grimam būt ilgnoturīgam. Savukārt, bāzes toņi palīdz vizuāli uzlabot tonālā krēma izskatu uz ādas.

Grima bāzes uzklāšana pirms tonālā krēma ļauj vēl vairāk samazināt poru un smalku grumbu pamanāmību, jo tonālajam krēmam ir vieglāk nomaskēt sejas ādas nepilnības un izlīdzināt sejas ādas toni.

Piemērotība noteiktam ādas tipam

Katram ādas tipam var piemeklēt vispiemērotāko grima bāzi, kas mainīsies gan pēc tekstūras, gan aktīvajām sastāvdaļām. Taukainai ādai labāk piemērota ir matējoša grima bāze ar silikonu, kas mazina sejas ādas spīdumu un kontrolē dabisko eļļu izdalīšanos. Savukārt, sausai ādai noderīgas būs mitrinošas grima bāzes ar hialuronskābi un antioksidantiem.

Zaļo un zilo toņu nozīme

Zaļo un zilo toņu grima bāzes palīdz koriģēt sejas ādas toni, neitralizējot nevēlamas krāsu nianses. Zaļa grima bāze palīdz nomaskēt apsārtumu, bet zilas nokrāsas bāze līdzsvaro blāvu vai dzeltenīgu sejas ādu.

Tonālā krēma un grima bāzes savstarpējā saskaņotība

Grima pamatslānim izmantojot gan grima bāzi, gan tonālo krēmu, būtiski ir pievērst uzmanību produktu sastāvam. Tas ir tādēļ, ka ar tonālo krēmu nesaderīga grima bāze var izraisīt grima lobīšanos.

Lai grims izskatītos vienmērīgs un būtu ilglaicīgs, nav ieteicams lietot vieglu ūdens bāzes tonālo krēmu kopā ar grima bāzi, kuras sastāvā ir silikons. Labāk ir izvēlēties abus kosmētikas līdzekļus ar līdzīgu sastāvu, piemēram, grima bāzi ar silikonu saskaņo ar silikona bāzes tonālo krēmu.

Vairāk nav labāk

Lietojot grima bāzi kopā tonālo krēmu, ir jāpievērš uzmanība arī produkta uzklāšanas daudzumam. Tonālais krēms var izskatīties nevienmērīgs arī tad, ja grima bāze tiek uzklāta pārāk lielā apjomā. Tā ir jāuzklāj tikai uz nepieciešamākajām sejas zonām. Pirms tiek klāts tonālais krēms, ir jāļauj grima bāzei nožūt.

Grima bāze, iespējams, ir būtiskākais elements ikvienā kosmētikas somiņā. Ja tā ir izvēlēta pareizi, grima bāze mēdz darīt brīnumus, paslēpjot ādas nepilnības, un izceļot priekšrocības. Klipshop interneta veikalā ir iespējams atrast visu nepieciešamo perfekta un ilgnoturīga grima izveidošanai. Vairāk skatīties šeit https://klipshop.lv/dekorativa-kosmetika/sejas-kosmetika/grima-baze, un atrodiet savu ideālo grima bāzi.

Līdzīgie raksti