Svētdien, 30. decembrī, no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 turpat tirgus laukumā apmeklētāji varēs liet laimi kopā ar metāla meistaru Edvīnu Šakali. Laimes liešana ir viena no pazīstamākajām tradīcijām vecā gada aizvadīšanā – izkausēts metāls pārvēršas zīmējumā, kas parāda, ko sagaidīt jaunajā gadā.
No plkst. 11.00 līdz plkst. 15.00 „Pure Chocolate” Šokolādes muzeja rūķu vadībā ikvienam būs iespēja radīt unikālu dāvanu, paša rokām dekorējot šokolādes figūriņu no kvalitatīvas beļģu šokolādes. Dekorēšanai izmantosim dabīgus dekorus, dehidrētus ogu un augļu gabaliņus, vafeles u.c., kā arī sezonas garšvielas, kardamonu, krustnagliņas u.c. Šokolādes radošo darbnīcu vadīs „Pure Chocolate” Šokolādes muzeja gidi, kuri arī pastāstīs visu par un ap šokolādi.
Savukārt no plkst. 12.00 dekupāžas darbnīcā Ievas Hofmanes vadībā varēs uztaisīt savu eglītes rotājumu un ģipša svečturīšus. Dekupāža ir interesanta un pārsteidzoša metode, kā veidot dizainu dažādiem priekšmetiem. Dekupāžas tehnikā var apdarināt praktiski jebko – porcelānu, plastmasu, koku, papīru, stiklu un pat audumu.
Dalība visos pasākumos bez maksas.