Aleksis, Aleksejs

Dzintaru koncertzālē uzstāsies džeza zvaigzne Mario Bjondi

8. jūlijā Dzintaru koncertzālē uzstāsies starptautiskā džeza zvaigzne sicīlietis Mario Bjondi. Viņa mūzika ir izcils džezs, ko Mario harmoniski apvieno ar soulmūziku, fanku, ritmblūzu un popmūziku.

Mario Bjondi ir dziedātājs un komponists, spilgta džeza un soulmūzikas zvaigzne Itālijā. Viņa pirmais albums četras reizes saņēma platīna statusu, bet skaņdarbs „This Is What You Are” iekaroja visu pasauli un ilgi ieņēma galvenā deju hita vietu. Talantīgais mākslinieks ir sadarbojies ar daudzām pasaules līmeņa zvaigznēm, tādām kā, Reju Čārlzu, Bērtu Bakaraku, Džīnu Polu Moniku, Čaku Hanu, Alu Džaro un daudziem citiem.

Mario Bjondi piemīt valdzinošs, dziļš baritons, kurā brīnišķīgi savijas spēcīgs vīrišķīgs raksturs un samtains maigums. Par savu komponēšanas manieri mūziķis saka: „Esmu eksperimentējis vairākos žanros, sākot no fanka līdz popmūzikai un džezam, taču mans skanējums atrodas nepārtrauktā attīstībā un meklējumos. Par to paldies arī maniem bērniem, kas man ļāvuši saskarties ar dažādiem mūzikas žanriem. Es smeļos iedvesmu visur.”

Mario Bjondi harisma un šarms apvienojumā ar visaugstāko profesionalitāti un izcilu izpildījumu nevienu neatstās vienaldzīgu. Koncertā klausītāji tiks pilnīgi ierauti mūzikas virpulī, lai katra dvēseles stīga rezonētu ar burvīgajām džeza skaņām un dziedātāja dziļi izjusto balsi.

Biļetes var iegādāties visās „Biļešu servisa” kasēs un vietnē www.bilesuserviss.lv.

Līdzīgie raksti