Zigrīda, Zigfrīda, Zigrīds

“Dizaina pastaigā” aicina atklāt 22 dizaina pieturpunktus Rīgā

1. oktobrī “SEGD Riga Chapter” organizē “Dizaina pastaigu”, piedāvājot apmeklēt 22 dažādus pieturpunktus Rīgā. “Dizaina pastaigas” ietvaros ikvienam interesentam tiks sniegta iespēja apmeklēt dizaina darbnīcas, birojus, ražotnes, iepazīties ar veiksmīgākajiem interjera, ekspozīciju, arhitektūras un pilsētvides projektiem.

Pastaigas dalībniekus pieturpunktos sagaidīs dizaineri, arhitekti un citu nozaru pārstāvji, iepazīstinās ar savu darba vidi un dalīsies ar stāstiem par radošo procesu un darba specifiku.

“SEGD Riga Chapter” “Dizaina pastaiga” būs īpaša ar to, ka pirmo reizi savas durvis apmeklētājiem atvērs un darba ikdienā ielūkoties ļaus ne tikai radošo industriju pārstāvji – dizaina un arhitektu biroji, muzeji un kultūras iestādes, bet arī ražošanas un ar dizainu ikdienā nesaistīti uzņēmumi, demonstrējot dizaina starpdisciplinariāti un klātesamību dažādās nozarēs. Pasākuma mērķis ir veicināt diskusiju par aktuālajiem procesiem dizaina jomā Latvijā ne tikai profesionāļu vidū, bet arī plašākā lokā, tādējādi veicinot kvalitatīva dizaina pieprasījuma veidošanu.

““Dizaina pastaiga” ir pasākumu formāts, ko pirms vairākiem gadiem aizsākām Latvijā un, kas katru reizi gūst patiesi lielu atsaucību. Ar šo pastaigu, mēs vēlamies papildināt Rīgas dizaina karti ar aktuāliem, tepat klātesošiem dizaina pieturpunktiem un padarīt tos pieejamus plašākam interesentu lokam,” stāsta “SEGD Riga Chapter” organizatore, H2E vadošā dizainere Ingūna Elere.

Vairāk informācijas par “Dizaina pastaigu”, tā programmu un pieteikšanos pieejama: https://www.bezrindas.lv/lv/dizaina-pastaigas-riga/8527/.

Līdzīgie raksti