Modra, Francis, Dmitrijs

Dāvanu pirkšana jeb kā izvēlēties ideālo dāvanu saviem mīļajiem

Dāvanu iegāde ir lielisks veids, kā iepriecināt tuviniekus. Tomēr ne vienmēr izvēlēties dāvanu ir vienkārši. Dažreiz persona, kuru vēlamies pārsteigt, var būt ļoti izvēlīga vai arī tai šķietami viss jau ir. Taču tas nemazina vēlmi sagādāt otram prieku.

Ko dāvināt, ja nezini, ko dāvināt?

Katrs cilvēks ir atšķirīgs, tāpēc nav vienas ideālās dāvanas, kas patiktu visiem. Protams, daudzi noteikti apgalvotu, ka nauda ir tā dāvana, kas iepriecinās jebkuru, taču tā nav taisnība. Daži, saņemot dāvanā naudu, var apvainoties, jo tas liecina, ka – dāvinātājs īsti nepazīst gaviļniekuun nezina, kā viņu iepriecināt, tāpēc izvēlas vienkāršāko variantu.

Tomēr atcerieties, ka labāk ir uzdāvināt naudu, kas nav nekāda oriģināla dāvana, nekā nevajadzīgu krāmu jeb kurbāzni, kas tiks izmests vai nolikts kādā stūrī un nekad netiks izmantots.

Kā izvairīties no kurbāžņu iegādes?

Par kurbāžņiem tiek dēvētas dāvanas, kuras tiek uzdāvinātas tikai ķeksīša pēc, neiedziļinoties apdāvinātās personas interesēs un vēlmēs. Ja personu nepazīstat pietiekami labi, nevajag obligātidāvināt krūzi, zeķes vai sveces ar domu, ka tās jau vienmēr noder.

Tāpat noteikti nevajag dāvināt tādu dāvanu, kuru patiktu saņemt jums pašam – otrai personai var būt citādagaume. Ja jums tiešāmnav ne jausmas, ko dāvināt,  ieteicams apjautāties iepriecināmā draugiem/kolēģiem/radiem par viņa interesēm vai vēlmēm. Ja personu bieži nesatiekat un  intereses un vēlmes nepārzināt , labāk izvairīties no pārāk oriģinālām vai tieši pretēji – klasiskām dāvanām. Vienmēr ir labāk uzdāvināt naudu, nevis kārtējo kurbāzni.

Kāda dāvana ir vislabākā?

Jau iepriekš noskaidrojām, ka ideālā dāvana neeksistē. Viss ir atkarīgs no cilvēka personības, gaumes, interesēm un vajadzībām. Visgrūtāk ir uzdāvināt dāvanu cilvēkiem, kuri ir pietiekami turīgi un paši var atļauties visu, ko vien sirds kāro. Ja vēlaties uzdāvināt dārgu un īpašu dāvanu, tad patēriņa kredīts vienmēr ir labs variants. Tas gan nenozīmē, ka vienmēr jādāvina ļoti dārgas dāvanas, taču ir brīži, kad ir svarīgi uzdāvināt atmiņā paliekošu dāvanu, piemēram, ja cilvēkam ir jubileja vai kādi ļoti īpaši svētki. Atcerieties –galvenais nav dāvanas cena, bet gan nodoms. Ja tomēr vēlaties uzdāvināt dārgu dāvanu, vienmēr ir iespēja to darīt kopā ar citiem sveicējiem.

Kā un kad atrast perfekto dāvanu?

Vienmēr ir ieteicams dāvanu meklēt laicīgi. Ja atcerēsieties gaviļnieku pēdējā dienā , ir liela iespēja, ka ideālo dāvanu atrast būs grūti  Tāpēc, ja kādā veikalā pamanāt kaut ko tādu, kas varētu kļūt par lielisku dāvanu, iegādājieties to, kad līdz dāvināšanas brīdim atlikušas pāris nedēļas vai pierakstiet, ja līdz dāvināšanas brīdim vēl irvairāki mēneši.

Nav ieteicams iegādāties dāvanu vairākus mēnešus iepriekš, jo, ja tas būs kaut kas tāds, ko persona ļoti vēlas, ir liela iespēja, ka pāris mēnešu laikā tāpati iegādāsies šo dāvanu. Tomēr dāvanu saraksts ir lielisks veids, kā atrast labāko variantu. Mēs mēdzam ātri aizmirst dažādus sīkumus, tāpēc labāk idejas pierakstīt – – tā būs lieliska iespēja atrast pašu labāko dāvanu.

Aicinām izlasīt arī šo rakstu.

 

Līdzīgie raksti