Jēkabs, Žaklīna

Dāvana izlaidumā – īpaša, personiska, iedvesmojoša

Izlaidums ikvienam ir svarīgs dzīves posms, kad dzīvē gaidāmas lielas pārmaiņas. Meklējot dāvanu absolventam izlaidumā, ir svarīga dāvanas pievienotā vērtība. Dāvanai ir jābūt nozīmīgai un ar tās palīdzību absolventam ir jāsniedz kāds novēlējums nākotnei – kas praktisks un noderīgs, izaicinošs vai relaksējošs. Absolventa dāvanai ir jābūt īpašai, personiskai un iedvesmojošai.

Esam apkopojuši īpašas, personiskas un iedvesmojošas dāvanas. Gadījumā, ja neizdodas klātienē apmeklēt izlaidumu un apsveikt absolventu, vairākas no sarakstā esošajām dāvanām iespējams uzdāvināt attālināti.

Šajā rakstā uzzini, ko dāvināt absolventam izlaidumā un kas ir noderīgas vai iedvesmojošas dāvanas turpmākajam dzīves posmam.

Dāvanu karte pulkstenim

Rokas pulkstenis ir lielisks aksesuārs, kas ir gan noderīgs, gan arī elegants. Izlaidums var nozīmēt turpmākas mācību gaitas un studijas, vai arī pavisam jauna dzīves posma uzsākšanu profesionālajā vidē.

Lai arī kāds būtu absolventa turpmākais dzīves posms, pulkstenis ir praktisks un vienlīdz elegants gadžets, kas noderēs vienmēr.

Ja absolvents nodarbojas ar sportu vai vēlas savu ikdienu padarīt aktīvāku, tad dāvanu karte sporta pulkstenim ir piemērota izvēle. Tas palīdz sekot līdzi dažādām aktivitātēm – skaitīt soļus, mērīt sirds pulsu un ritmu, veidot maršrutus ar GPS, noteikt stresa līmeni un vēl veselu kopumu ar noderīgām funkcijām. Šāda dāvana noteikti iedvesmos vairāk kustēties un pieņemt veselīgākus lēmumus.

Lidojums ar gaisa balonu

Pēc skolas vai universitātes absolvēšanas bieži vien gribās piedzīvot kādu īpašu notikumu – jaunas emocijas un sajūtas. Viens veids, kā absolventam uzdāvināt neaizmirstamas atmiņas, ir uzdāvināt lidojumu ar gaisa balonu.

Tā ir iespēja palūkoties uz pasauli no citas perspektīves un sajusties kā putnam, kas lido pāri mežiem un pļavām. Tā ir patiesi skaista un neaizmirstama pieredze – iedvesmojoša un atbrīvojoša. Turklāt labs veids, kā iegūt jaunus draugus, jo lidojums notiek nelielās grupās.

Relaksējoša SPA atpūta

Lieliska dāvana nogurušam studentam vienmēr ir atpūta. Tas izrāda rūpes un mīlestību. Veids, kā uzdāvināt mierpilnu atpūtu un vienlaikus arī palutināt absolventu par labi padarīto darbu, ir SPA atpūta.

Relaksējošas brīvdienas kādā ārpus pilsētas SPA centrā ir īsta paradīze pēc mācībām, eksāmeniem un satraucošajām darbu aizstāvēšanām. SPA centri piedāvā pilnvērtīgu atpūtu, kurā iekļauta mierpilna vide, relaksējošas procedūras, iespēja baudīt saunu un baseinus, un daudzas citas iespējas. Tas ir lielisks veids, kā atjaunot zaudēto enerģiju un iegūt jaunu sparu nākamajam dzīves posmam.

Floutings

Patiesi vērtīgs atpūtas piedāvājums, kas noteikti jāizmēģina ikvienam, ir floutings. Tā ir pilnvērtīga relaksācija – procedūra, kas ļauj ķermenim atsābt, prātam sajust, iespējams, nekad iepriekš vēl nesajustu neizmērāma miera devu. Šī ir lieliska dāvana nogurušam studentam, kas ļaus atjaunot enerģiju un sajust pilnvērtīgu mieru.

Floutings noteikti ir oriģināla dāvana, ko pasniegt kādam jaunu sajūtu cienītājam. Šī ir iespēja nodoties vēl nepieredzētai relaksācijai, sajust pilnīgu mieru, atbrīvoties no jebkādām ikdienas raizēm un satraukumiem. Un patiesībā, lai sajustos labāk, nav nepieciešams nedēļu ilgs atvaļinājums vai mierīgas brīvdienas laukos. Reizēm tiešām pietiek ar kā jauna un neparasta izmēģināšanu, lai atjaunotu spēkus un uzlabotu pašsajūtu.

Universālā FromMe karte

Universāla dāvana, kas noderēs ikvienam, ir FromMe karte. Saņemot šādu dāvanu, absolvents pats varēs izvēlēties sev dāvanu – kādu produktu vai pakalpojumu no vairāk kā 40 labākajiem FromMe.lv sadarbības partneriem.

Izvēloties dāvināt FromMe karti, iespējams atrast piemērotu dāvanu gan relaksējošai, gan aktīvai atpūtai, skaistumam, sportam un hobijam, veselībai un labsajūtai, kā arī noderīgiem un praktiskiem pirkumiem.

FromMe dāvanu karte atšķiras no citām dāvanu kartēm ar tās lieliskajām priekšrocībām, kas padara dāvināšanu ērtāku, pieejamāku un personiskāku. Dāvanu karti iespējams skaisti iesaiņot ar klāt pievienotu šokolādi un personisku apsveikumu.

Sportland dāvanu karte

Ja trūkst idejas, ko uzdāvināt izlaidumā, tad vienmēr lieliska izvēle ir praktiska dāvana. Aizrautīgam sportistam noteikti noderēs praktiskā dāvanu karte veikalā Sportland.

Sportland veikalu tīkls piedāvā pasaulē pazīstamu un kvalitatīvu sporta apģērbu, aksesuāru, apavu un sporta inventāra produkciju. Absolvents noteikti spēs atrast ko sev nepieciešamu – vai tas būs jauns sporta apģērbs treniņiem, ērtas kedas ikdienai vai jauns badmintona komplekts aizraujošiem vasaras piedzīvojumiem.

Dāvanu karte iemīļotam hobijam

Ņemot vērā to, ka absolventam pēc izglītības iegūšanas būs vairāk brīva laika, lieliska dāvana varētu būt kas noderīgs hobijam. Jauns aksesuārs, gadžets vai īpaši piemērots apģērbs.

Dāvanas hobijam ir grūti izvēlēties, tāpēc labāk šo izvēli ir atstāt paša hobija īpašnieka ziņā. Tikai pats hobija īpašnieks zina, kas tieši viņam ir nepieciešams, kas palīdzēs uzlabot un attīstīt savu hobiju. Tāpēc lieliska dāvana absolventam ar iemīļotu aizraušanos noteikti ir dāvanu karte hobijam.

Stilīgas zeķes veiksmei

Piemērota dāvana izlaidumā ir jāmeklē, balstoties uz absolventa personību un raksturu. Īstam jokdarim un dzīvespriecīgam cilvēkam var izvēlēties arī kādu ne tik nopietnu dāvanu, kā, piemēram, stilīgas zeķes. Tas var būt simbolisks apsveikums, kas apzīmē veiksmi turpmākajā dzīves ceļā.

Citas līdzīgas dāvanu idejas smelies iedvesmojošā rakstu sadaļā Dāvanas absolventam.

Līdzīgie raksti