Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Daugavas muzejā uzstāsies Ieva Akuratere un Aivars Hermanis

Svētdien, 21. jūlijā, pulksten 16.00, Daugavas muzejā notiks jau piektais brīvdabas koncerts, kurā uzstāsies dziedātāja Ieva Akuratere, kā arī ģitārists un komponists Aivars Hermanis.

Dziedātāja Ieva Akuratere ir tautā iemīļota māksliniece, kura savā 60. gadu jubilejā iepriecināja klausītājus ar jaunu soloalbumu “Vēlēšanās”, kas tapis sadarbībā ar Aivaru Hermani. Abu mākslinieku sadarbība aizsākās jau pirms 30 gadiem, kad dziesmu ciklos tika ietērpta Igo un Linarda Tauna dzeja. Tomēr koncertprogrammas “Vēlēšanās” pamatā ir pašas Ievas vārdi. 

Jaunā albuma stilu mūziķi formulē kā impresionismu – tā ir viegla, gaisīga rotaļa ar situācijām, svarīgu lietu nesvarīga piesaukšana, uzplaiksnījumu un gaismēnu mija.

Koncerta sākums 16.00. Ieejas biļetes – 5 Eur (uz vietas muzeja kasē koncerta dienā).

Daugavas muzeja vēsturiskajā parkā regulāri notiek dažādi pasākumi, galvenokārt pavasara un vasaras saulgrieži, tomēr jau vairākus gadus siltajos mēnešos norisinās arī brīvdabas koncerti svētdienas pēcpusdienas noskaņās. Līdz šim parkā ir notikuši kamermūzikas koncerti, Kārļa Kazāka akustiskais koncerts, grupas "Sigma" uzstāšanās, pagājušā gada vasarā koncertēja Goran Gora ar grupu un Jēkaba Nīmaņa projekts "Māsa Latvija".

Līdzīgie raksti